Teczka na dokumentację ślubną w białym kolorze. Na niej widnieje piękna kwiatowa grafika.
search
  • Teczka na dokumentację ślubną w białym kolorze. Na niej widnieje piękna kwiatowa grafika.

TECZKA na dokumenty ślubne Rocznica Ślubu

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Rocznica Ślubu łączy w sobie elegancję, nutę oryginalności, a także wyjątkową precyzję wykonania. A dzięki personalizacji zyskuje też bardziej osobisty charakter. Niezależnie czy planujecie dopiero ślub czy jesteście w trakcie przygotowań bądź też chcecie urządzić wyjątkową rocznicę ślubu, to ten dodatek jest absolutnym must have.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Rocznica Ślubu łączy w sobie elegancję, nutę oryginalności, a także wyjątkową precyzję wykonania. A dzięki personalizacji zyskuje też bardziej osobisty charakter. Niezależnie czy planujecie dopiero ślub czy jesteście w trakcie przygotowań bądź też chcecie urządzić wyjątkową rocznicę ślubu, to ten dodatek jest absolutnym must have. Ale na tym zalety się nie kończą. Wykonana jest z trwałego i mocnego materiału.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Rocznica Ślubu jest kwintesencją dobrego stylu. Zachwyca swoją estetyką i przyciąga uwagę. Na pierwszy rzut oka wydaje się klasyczna, ale też wpisująca się w styl high-tech. Na białym tle etykiety na teczce został umieszczony kwiatowy dekor, który przywodzi na myśl obrazy namalowane akwarelą. Kwiatowe desenie, jasnoróżowa kolorystyka i cieniowania tworzą harmonijną całość, ale też mają romantyczny charakter. Na tle kwiatów znajduje się geometryczna figura, która tworzy efekt 3D. Jej obramowanie dodają nieco efektu glamour. Dodatkowo na teczce możemy umieścić Wasze imiona oraz datę tego najważniejszego dnia w Waszym życiu. Dzięki temu stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy, a za sprawą dekoracyjnej czcionki piękny. Nieco wyżej znajdzie się napis: Dokumenty Ślubne.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Rocznica Ślubu idealnie sprawdzi się do przechowywania aktu zawarcia małżeństwa, ale też pamiątek związanych z Waszym dniem ślubu. Ale możecie w niej trzymać także zdjęcia, wszak jest bardzo pojemna. A jeżeli jesteście pasjonatami podróży i każdego roku w dzień rocznicy gdzieś jedziecie, to także pamiątki związane z tymi wyjazdami warto umieszczać w takiej teczce. Oczywiście teczka na dokumentację ślubną "rocznica ślubu" przyda się, gdy dopiero planujecie Wasz szczególny dzień. Czeka Was sporo załatwiania formalności i zbierania dokumentów. A dzięki temu dodatkowi wszystkie one znajdą się w jednym miejscu. Nie musicie więc obawiać się, że coś zgubicie bądź też zostanie uszkodzone. Na uwagę zasługuje też fakt, że teczka ma tak reprezentacyjny charakter. Koniecznie więc powinna znaleźć się w widocznym miejscu. Może to być choćby komoda czy też w witryna. Wystarczy tylko na nią spojrzeć, by przywołać piękne wspomnienia.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także