Kolekcja Romantyczna w jasnej kolorystyce, wzbogacona o grafikę wianka, gałązki. Minimalistyczny styl przyjęcia weselnego.
search
  • Kolekcja Romantyczna w jasnej kolorystyce, wzbogacona o grafikę wianka, gałązki. Minimalistyczny styl przyjęcia weselnego.
  • Szklana buteleczka ze złotą nakrętką, wzbogacona o motyw z kolekcji Romantyczna. Upominek dla gości.

BUTELECZKA na alkohol dla gości Romantyczny Ślub Z NADRUKIEM

7,19 zł
Brutto
Ciekawy i bardzo praktyczny upominek dla gości weselnych w postaci personalizowanej buteleczki na napoje. Wewnątrz możecie umieścić przykładowo domową nalewkę, którą podarujecie w ramach prezenciku dla zaproszonych osób. W tak ciekawy sposób wręczony prezent z pewnością zachwyci obdarowane osoby. Buteleczka z eliksirem miłości to modny dodatek na każde wesele.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ciekawy i bardzo praktyczny upominek dla gości weselnych w postaci personalizowanej buteleczki na napoje. Wewnątrz możecie umieścić przykładowo domową nalewkę, którą podarujecie w ramach prezenciku dla zaproszonych osób. W tak ciekawy sposób wręczony prezent z pewnością zachwyci obdarowane osoby. Buteleczka z eliksirem miłości to modny dodatek na każde wesele, a wręczona jako upominek przypadnie do gustu gości.

Opis:
  • Szklana buteleczka posiada złotą nakrętkę, prezentuje się bardzo stylowo. Na jej froncie umieścimy grafikę, która przedstawia delikatną gałązkę, pochodzi ona z nowoczesnej kolekcji ślubne Romantyczna. Dodatkowo na szklanej butelce umieścimy dekoracyjny napis Eliksir miłości, sugerujący, że wewnątrz znajduje się smaczny trunek, zapewniający miłość! Taki magiczny napój w środku buteleczki z pewnością ich pozytywnie zaskoczy. Buteleczkę wzbogacimy również o personalizację, która dotyczy imion Pary Młodej oraz daty ślubu.

Zastosowanie:
  • Pomysłowy prezent dla gości weselnych - personalizowana buteleczka z imionami Pary Młodej i datą uroczystości. Umieszczony wewnątrz butelki eliksir miłości z pewnością zachwyci obdarowane osoby. Dla osób dorosłych może być to przykładowo domowa nalewka, a dla dzieci smaczny soczek. Obdarowane osoby z pewnością zachwycą się, gdy otrzymają taki oryginalny prezent, który znajduje się dodatkowo w efektownej szklanej butelce z personalizacją.

  • Buteleczkę personalizowaną możecie umieścić na stole, obok nakryć gości. Będzie ona tworzyć ciekawy element dekoracyjny, pozwalający na to, aby dekoracja stołu była spójna wraz z pozostałymi dodatkami z kolekcji ślubnej Romantyczna. Buteleczka wzbogacona o minimalistyczną grafikę oraz dekoracyjne napisy prezentuje się bardzo elegancko, wpisując się w aktualne trendy weselne.

  • Warto zadbać o odpowiednie prezenciki dla gości weselnych, ponieważ w stylowy sposób należy im podziękować za: obecność na przyjęciu, otrzymane życzenia, wręczone prezenty. Z pewnością dbałość o szczegóły zachwyci zaproszone osoby, które zwracają uwagę na odpowiednio dobrane dodatki na przyjęciu. Dlatego świetnie sprawdzą się dekoracje ślubne w różowym kolorze z kolekcji Romantyczny Ślub, ponieważ są modne i subtelne, przez co przypadną do gustu gości. 

Wymiary:
  • 12,7 × 6,5 cm; głębokość: 2,5 cm
  • pojemność: 100 ml

Zobacz także