Ślubna krówka z imionami Pary Młodej. Wzbogacona jest o modną grafikę kwiatową.
search
  • Ślubna krówka z imionami Pary Młodej. Wzbogacona jest o modną grafikę kwiatową.
  • Ślubna krówka z imionami Pary Młodej. Wzbogacona jest o modną grafikę kwiatową.

KRÓWKI ślubne personalizowane Special Day 12szt

23,98 zł
Brutto

Krówki Special Day to propozycja podziękowania dla gości. Możecie taką słodkość zapakować do eleganckiego pudełeczka albo położyć bezpośrednio przy nakryciu. Przypadnie do gustu nie tylko koneserom słodkości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówki Special Day to propozycja podziękowania dla gości. Możecie taką słodkość zapakować do eleganckiego pudełeczka albo położyć bezpośrednio przy nakryciu. Przypadnie do gustu nie tylko koneserom słodkości.

Opis:
  • Krówki Special Day to klasyczny sposób, by powiedzieć, dziękujemy za przybycie w tym ważnym dla nas dniu. Zresztą na każdej krówce znajduje się napis „dziękujemy”. Krówka zapakowana jest w kolorowy papierek, a dokładnie szary. Na takim tle nadrukowana jest grafika beżowych róż, a także personalizacja. Zatem nie zabraknie Waszych imion oraz daty Waszego ślubu i wesela. Wszystkie napisy są białe, zatem wpisują się w weselną kolorystykę. W końcu biel to najczęściej kolor sukni panny młodej, a do tego dodatki jak zasłony czy też obrusy często także są w kolorze białym. Krówki są pakowane w sposób tradycyjny, to znaczy z trójkątnymi brzegami z obydwu stron. Taki podarunek jest niezwykle smaczny i zwykle na jednej krówce się nie kończy. Warto dla każdego gościa przygotować przynajmniej 2-3 krówki. Mogą się także znaleźć na stole bok księgi gości. Osoby, które będą się do niej wpisywać mogą przy okazji częstować się krówkami.
Zastosowanie:
  • Krówki Special Day można położyć na serwetce na talerzyku deserowym albo obok nakrycia. Poza tym, że można spakować je do pudełeczka są i inne sposoby wręczenia takiego podarunku. Krówki można włożyć do dużej przezroczystej miski i ustawić na stole Państwa Młodych, aby każdy mógł się poczęstować. Można je także wyeksponować na dodatkowym stole ze słodkościami takimi jak ręcznie robione czekoladki, muffinki czy ciastka. Zatem będą świetnym elementem słodkiego stołu. Krówki Special Day mogą być podziękowaniem dla dzieci za udział w zabawach. Takie słodkości może rozdawać np. animator zabaw. Goście mogą zabrać ze sobą krówki do domu. Następnego dnia na pewno chętnie zjedzą je do kawy czy herbaty i powspominają miło spędzony czas na weselu. Krówki rozpływają się w ustach i są prawdziwą przyjemnością dla podniebienia, dlatego sprawdzą się w dzień chandry i gorszego nastroju, bo dodadzą dawkę pozytywnej energii.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także