Ślubne miętówki na podziękowanie dla gości. Weselny podarunek dla gości na ślub.
search
  • Ślubne miętówki na podziękowanie dla gości. Weselny podarunek dla gości na ślub.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Romantyczny Ślub (+etykieta)

8,98 zł
Brutto

Miętówki na ślub ze wzorem gałązki oliwnej to idealne podziękowanie dla gości weselnych. Gwarantujemy, że ucieszą wszystkich obdarowanych. Łączą w sobie walory praktyczne, estetyczne i symboliczne. Będą przypominać gościom o Waszym wyjątkowym dniu i przydadzą się zawsze wtedy, gdy będą chcieli odświeżyć oddech.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miętówki na ślub ze wzorem gałązki oliwnej to idealne podziękowanie dla gości weselnych. Gwarantujemy, że ucieszą wszystkich obdarowanych. Łączą w sobie walory praktyczne, estetyczne i symboliczne. Będą przypominać gościom o Waszym wyjątkowym dniu i przydadzą się zawsze wtedy, gdy będą chcieli odświeżyć oddech.

Opis:

  • Miętówki ślubne to podziękowanie dla gości weselnych i smaczne miętowe cukierki, które zostały umieszczone w okrągłym opakowaniu. Posiada ono zamknięcie typu click-clack, które chroni przez wysypaniem się miętowych cukierków. Do miętówek ślubnych to podziękowanie dla gości weselnych dołączamy samoprzylepną etykietę, która zachwyca estetyką. Otóż widnieje na niej grafika przedstawiająca gałązkę oliwną, która jest symbolem pokoju, radości, szczęścia, ale i miłości, czyli tego czego życzycie sobie i swoim gościom. Na jasnym tle umieścimy też napis dziękujemy, Wasze imiona oraz datę ślubu. Napis dziękujemy wykonany będzie dekoracyjną czcionką, dzięki temu będzie się wyróżniać. Subtelna grafika, a także kontrast napisów i jasnego tła, tworzy wspaniały efekt, a przy tym zachwyca elegancką formą.

Zastosowanie:

  • Miętówki ślubne ze wzorem gałązki oliwnej to świetne podziękowanie dla gości weselnych, które na pewno im się spodoba. Gwarantujemy, że będzie im miło i poczują się docenieni. Takie miętówki mogą być rozdawane na początku wesela. Można umieścić je obok nakrycia. Dzięki temu będą dodatkową dekoracją, a ponadto od razu zwrócą uwagę gości. 

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm

Ważne:
  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także