PREZENT dla taty Box z upominkami elegancki kawa, skarpety i czekoladki
search
  • PREZENT dla taty Box z upominkami elegancki kawa, skarpety i czekoladki
  • Zestaw upominkowy dla taty na podziękowanie ślubne

PREZENT dla taty Box z upominkami elegancki kawa, skarpety i czekoladki

109,98 zł
Brutto
Kiedy za horyzontem słychać już kościelne dzwony to znak, że Wasz ślub jest tuż tuż. Warto zatem zawczasu zadbać o wszystkie szczegóły i sprawić radość najbliższym, czyli rodzicom. W ramach podziękowania ślubnego dla taty od pary młodej proponujemy zestaw prezentowy, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kiedy za horyzontem słychać już kościelne dzwony i Marsz Mendelsona, to znak, że Wasz ślub jest tuż tuż. Warto zatem zawczasu zadbać o wszystkie szczegóły i sprawić radość swoim najbliższym, czyli rodzicom. Oni wkładali trud w Wasze wychowanie, dlatego im w sposób szczególny powinniście podziękować. W ramach podziękowania ślubnego dla taty od pary młodej proponujemy zestaw prezentowy, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

Opis:
  • Zestaw prezentowy dla taty na ślub jest zamknięty w eleganckim pudełku, zatem będzie wygodny do wręczenia. W nim tata panny młodej lub pana młodego znajdzie ciekawe akcesoria i upominki. Wśród nich są czarne skarpety z napisem "Super tata" i grafiką białych wąsów, które każdy ojciec z dumą będzie nosił. Ponadto w zestawie jest czekolada a dokładnie "Czekoladki od serca", wśród których tata zakosztuje gorzkiej, mlecznej lub białej czekolady z orzechem włoskim, migdałem lub orzechem nerkowca. To czekolada z okienkiem, która przez to prezentuje się niezwykle apetycznie. Ze słodkości w pudełku znajdą się także czekoladowe monety. Ponadto tata znajdzie w pudełku również dobrej jakości kawę o delikatnej teksturze i mocnym aromacie. Zestaw upominkowy dla taty jest różnorodny, a wszystkie elementy są położone na sizalowym wypełnieniu.
Zastosowanie:
  • Wybierając pamiątki ślubne dla rodziców, warto postawić na osobne upominki dla mamy i taty. Zestaw prezentowy dla taty na ślub na pewno mu się spodoba. Skarpety zapewnią mu ciepło w chłodniejsze dni i będą pasować nawet do garnituru. Jednocześnie będą mu przypominać o tym, ile dla Was znaczy. W końcu jest "Super tatą". Słodkości będzie mógł zjeść do kawy, którą wypije w towarzystwie mamy, wspominając Wasze wspaniałe wesele.
  • Zestaw prezentowy dla taty możecie wręczyć w obecności wszystkich gości na weselu albo po błogosławieństwie rodziców w kameralnym gronie. Oczywiście możecie go uzupełnić o dodatkowe elementy.
Wymiary:
  • pudełko 23 x 33 cm.
Ważne:
  • butelka z alkoholem nie znajduje się w zestawie.

Zobacz także