Gotowe eleganckie podziękowania dla rodziców zestaw w skrzyni
search
 • Gotowe eleganckie podziękowania dla rodziców zestaw w skrzyni
 • Zestaw dla rodziców na podziękowanie ślubne z grawerem na wieczku
 • Skrzynia dla rodziców zawiera w środku wklejkę ze wzruszającym tekstem podziękowań, napis znajduje się w środku kwiatowego serca
 • Podziękowanie - skrzynia dla rodziców z kieliszkami, czekoladą, deską do serów i kopertą

PODZIĘKOWANIE dla Rodziców Wykwintna skrzynka MEGA ZESTAW!

284,98 zł
Brutto
Przepiękny, romantyczny zestaw prezentowy, wykonany z myślą o Waszych ukochanych rodzicach!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękny, romantyczny zestaw prezentowy, wykonany z myślą o Waszych ukochanych rodzicach!

 • Majestatyczna skrzynia, wykonana z naturalnego drewna w jasnym odcieniu. Wnętrze skrzyni wypełnione jest jasnym sizalem, na którym ułożone zostały przepiękne upominki dla Rodziców. Zamknięcie skrzyni w formie metalowego zatrzasku w złotym kolorze jest piękną ozdobą.
 • Skrzynię wypełniają przepiękne prezenty, z których korzystać będą Wasi najbliżsi. Podarunek zawiera komplet kieliszków ze złotym rantem, elegancką, metaliczną kopertę w złotym kolorze, do której możecie włożyć kartkę z podziękowaniami oraz przepyszną czekoladę spakowaną przez świstaka! Dopełnieniem jest drewniana deska na przystawki, z ukrytym etui z akcesoriami. Na wierzchu deski wygrawerumemy imiona pary młodej oraz imiona ich rodziców, i datę ślubu! Wzbogaceniem wizualnym w środku skrzynki są serwetki, ze złotym napisem Dziękujemy - włożone do kieliszków oraz duży kwiat, który zajmie miejsce na wysokości ich nóżek.
 • Na wieczku skrzyni z kolei znajduje się przepiękny grawer, który przedstawia wizerunek młodej pary oraz cytat: Jedno jest tylko w życiu szczęście, kochać i być kochanym. DZIĘKUJEMY
 • Wewnętrzną część wieka zdobi wklejka z podziękowaniem. Na białym tle, w ramce otoczonej sercem z motywów roślinnym, umieszczony został tekst:
"Kochani Rodzice,
DZIĘKUJEMY ZA TRUD WYCHOWANIA, ZA MIŁOŚĆ I UŚMIECH, ZA POGODNE DNI,
PEŁNE RADOŚCI I SZCZĘŚCIA, ZA WASZĄ POMOC I WSPARCIE W KAŻDEJ CHWILI NASZEGO ŻYCIA"

 • Skrzynia jest bardzo elegancka i niepowtarzalna - dzięki estetycznej kolorystyce oraz pięknej grafice cieszy oczy, a dzięki wspaniałym upominkom cieszy też serce oraz podniebienie obdarowanych Rodziców. Ta skrzynia wypełniona upominkami będzie idealnym sposobem na wzruszające podziękowanie i okazanie wdzięczności Waszym Rodzicom za dar życia, wsparcie, pomoc i opiekę oraz bezwarunkową miłość rodzicielską. Po wykorzystaniu zawartości skrzynia jeszcze długo będzie cieszyć Waszych bliskich i przypominać im o tym wyjątkowym dniu, kiedy ruszyliście w swoją nową, wspólną drogę
Wymiary:
 • wymiary skrzyni: 36 cm x 30 cm x 10 cm,
 • deska: średnica 18,7 cm, grubość 3,6 cm, nożyki: długość ok. 12 cm,
 • kieliszki: wys. ok. 23 cm.


Gotowe podziękowania dla rodziców

Młodym małżonkom wypada podziękować rodzicom za trud wychowania. Warto zadbać o to, aby prezent był starannie dobrany i elegancki, nawet jeśli nie jest bardzo kosztowny. Rodzice bardzo ucieszą się z każdego prezentu, ale można szczególnie postarać się i sprawić im naprawdę miłą niespodziankę.

Elegancki zestaw prezentowy dla rodziców

W wirze przedślubnych przygotowań można nie mieć czasu na to, by samodzielnie przygotować atrakcyjny zestaw prezentowy dla rodziców. Dlatego właśnie najlepiej będzie postawić na sprawdzone rozwiązania. Decydując się na gotowy zestaw, majestatyczną skrzynię, wykonaną z naturalnego drewna, ma się pewność, że postawiło się na elegancki i stylowy prezent. Zestaw został przygotowany przez osoby, które zajmują się tworzeniem takich kompletów na co dzień, wygląda bardzo efektownie i zrobi wrażenie zarówno na rodzicach, jak i na gościach zaproszonych na ślub.

Prezent, który pozostanie w pamięci na długo – skrzynka podziękowanie dla rodziców

Jeśli Ty i Twoja druga połówka chcecie w odpowiedni sposób podziękować swoim rodzicom, zdecydujcie się na gustowny i niebanalny upominek. Być może idealnym pomysłem na taki prezent będzie elegancka skrzynka podziękowanie dla rodziców. Ten wyjątkowy zestaw spodoba się zarówno mamie, jak i tacie! Jego dużym atutem jest bardzo atrakcyjna oprawa, czyli skrzynka wykonana z naturalnego drewna z metalowym zatrzaskiem w złotym kolorze - również sama zawartość robi wrażenie! W pudełku znajdują się: piękna metaliczna świeca, zestaw kubków, wyborna czekolada i miejsce na wybrany trunek. Dzięki tym podarunkom wspomnienie ślubu będzie jeszcze milsze! Warto zaznaczyć, że istotną częścią prezentu dla rodziców są także pisemne podziękowania. Można je napisać odręcznie na kartce, ale coraz popularniejsze staje się umieszczanie gotowych spersonalizowanych życzeń na prezencie. W tym wypadku gotowe podziękowania dla rodziców znajdują się w wewnętrznej części wieka skrzyni. Są one niezwykle wzruszające i z pewnością rodzicom miło będzie zajrzeć do środka nawet wtedy, gdy będzie już pusta.

Zestaw prezentowy dla rodziców pamiątką na długie lata

W drewnianej skrzyni umieszczone są prezenty, które znajdą zastosowanie na co dzień, a także podarunki umilające wyjątkowe chwile. Poranki z gorącą kawą w ozdobnych kubkach, kolacja przy świecach i lampce wina - skrzynka z prezentami uświetni nie tylko dzień ślubu. W tym wyjątkowym dniu warto podarować swoim rodzicom niebanalny prezent, którym będą mogli cieszyć się przez długi czas. Nie ulega wątpliwości, że ten gest zostanie doceniony i dostarczy rodzicom wiele radości.

Zobacz także