Ślubny organizer Panny Młodej. Planer z miejscem na notatki.
search
  • Ślubny organizer Panny Młodej. Planer z miejscem na notatki.
  • Ślubny organizer Panny Młodej. Planer z miejscem na notatki.
  • Ślubny organizer Panny Młodej. Planer z miejscem na notatki.
  • Ślubny organizer Panny Młodej. Planer z miejscem na notatki.

PLANER ślubny exclusive edition Special Day 224 str.

59,98 zł
Brutto

Niezwykle przydatny dodatek na Wasze wesele marzeń - PLANER ŚLUBNY! To jest zdecydowanie MUST HAVE! Posiada okładkę z pięknym wzorem graficznym, który wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Wewnątrz planera znajduje się duża dawka informacji, miejsca do wypełnienia, co pozwoli z pewnością zorganizować wymarzony ślub!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Niezwykle przydatny dodatek na Wasze wesele marzeń - PLANER ŚLUBNY! To jest zdecydowanie MUST HAVE! Posiada okładkę z pięknym wzorem graficznym, który wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Wewnątrz planera znajduje się duża dawka informacji, miejsca do wypełnienia, co pozwoli z pewnością zorganizować wymarzony ślub!

Opis:

  • Planer ślubny posiada sztywną okładkę, która z kartkami złączona jest poprzez spiralę. Na okładce z przodu i z tyłu widoczna jest modna grafika kwiatowa. Okładka jest w modnym kolorze zieleni, przez co prezentuje się subtelnie. Na okładce widoczna jest piękna kwiatowa grafika, wzbogacona o ramkę w postaci heksagonu. Wewnątrz niego widnieje pozłacany napis:

PLANER ślubny 

Zorganizuj wesele swoich marzeń!

  • Wewnątrz planera znajduje się dużo miejsca do wypełnienia tabelek, wykropkowanych miejsc. W środku widnieje spis treści, który z pewnością sprawi, że wypełnienie planera będzie łatwe. Podzieliliśmy planer na poszczególne działy, jak krok po kroku zorganizować wesele swoich marzeń! Jednym z głównych aspektów jest ustalenie terminu wesela, zatem znajduje się w środku kalendarz na poszczególne lata. Niezbędnik Pary Młodej zawiera również wiele przydatnych informacji odnośnie planu przygotowań ślubu, uzupełnienia kontaktów, harmonogramu uroczystości, ubiory Pary Młodej, wyboru świadków i wiele innych. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak zaplanować wymarzoną uroczystość, wówczas koniecznie musicie wybrać ten planer!

Zastosowanie:

  • Planowanie ślubu może być przyjemne i łatwe, planer z pewnością pozwoli zorganizować ślub marzeń. Jest to pewnego typu pomocnik, w szczególności, gdy sami planujecie wesele, czy też przy pomocy wedding plannera, ale chcecie mieć nad wszystkim kontrolę. Planer ślubny to niezwykle przydatny gadżet, który posiada dużą dawkę ciekawych porad, zdjęć, a przede wszystkim miejsca do samodzielnego wypełnienia, uzupełnienia. 
  • Planer ślubny można wręczyć przyszłej Pannie Młodej jako prezent. Z pewnością ucieszy się z takiego przydatnego rozwiązania planowania ślubu. Również będzie niezwykle funkcjonalny dla narzeczonych, którzy nie wiedzą jak zabrać się za zorganizowanie wesela, a myślą o tym od dłuższego czasu. Na pewno planer pomoże rozwiązać wiele sytuacji. Planer wpłynie również na decyzję, jaki styl wesela wybrać, w którym chcielibyście mieć uroczystość weselną.

Wymiary:

  • format A5,
  • liczba stron: 224.

Planery ślubne

Ślub to niezwykle istotne wydarzenie, które warto odpowiednio zaplanować. Do tego celu doskonałym wyborem jest ślubny planer, w którym można zanotować wszystkie istotne informacje związane z jednym z najważniejszych dni w życiu!

Planer ślubny na spirali dla panny młodej

Stylowy planer ślubny na spirali to doskonałe rozwiązanie dla każdej stylowej panny młodej. Dzięki przykuwającemu uwagę, eleganckiemu wzorowi z kwiatami, ten przedmiot nie tylko ułatwi perfekcyjne zaplanowanie ślubu, ale również stanie się stylowym dodatkiem. Usztywniana okładka sprawia, że przyszła panna młoda może zabrać planer ze sobą właściwie wszędzie, nie martwiąc się jego przechowywaniem. Wrzucony niedbale do torebki nie zostanie pognieciony, a co za tym idzie - wszystkie zawarte w jego wnętrzu informacje będą w pełni bezpieczne!

Naturalny niezbędnik ślubny dla narzeczonych

Ten naturalny planer ślubny pozwoli wczuć się m.in. w klimat wesel rustykalnych, ale nie tylko. Jego prosta, a zarazem elegancka forma sprawia, że będzie on idealnym wyborem niemalże dla każdego! Dzięki temu, że znajduje się on na spirali, ślubny niezbędnik jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu również w warunkach plenerowych. Twarda oprawa i możliwość przełożenia obydwu części okładki na jedną stronę - tak, by stanowiły swego rodzaju podkładkę - pozwala na notowanie istotnych szczegółów dotyczących ceremonii również w plenerze!

Ekskluzywny zielony organizer weselny Story of Us

We wnętrzu ekskluzywnego zielonego organizera znajduje się dość przestrzeni, by umieścić wszelkie niezbędne detale, o których trzeba pamiętać przed ceremonią. Co więcej, umieszczono w nim również tabelki, które nie tylko ułatwią usystematyzowanie informacji, ale również przypomną o wielu kwestiach, które mogłyby umknąć młodej parze w ferworze przygotować. Wysoka jakość wykonania, a także estetyka tego organizera weselnego sprawia, że spełni on oczekiwania każdej panny młodej. Wiele przydatnych informacji, jakie umieszczono we wnętrzu planera z pewnością będzie stanowić znaczące ułatwienie dla przyszłej pary młodej i stanie się podstawą dla optymalnego rozplanowania poszczególnych czynności, a także rozdzielenia obowiązków pomiędzy młodą parę i jej najbliższych. Weselny organizer sprawi, że zapamiętanie wszystkich szczegółów związanych z nadchodzącym ślubem stanie się zdecydowanie prostsze. Do tego ułatwi optymalne rozplanowanie czynności w czasie, tak by ostatnie tygodnie przed ślubem były czasem spokojnego oczekiwania, a nie nerwowych przygotowań!

Zobacz także