Aranżacja stołu na wieczór panieński w kolorze różowego złota.
search
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński w kolorze różowego złota.
  • Dodatki na wieczór panieński w różowym kolorze.
  • Szklana buteleczka z ozdobną etykietą. Podziękowanie na panieński

BUTELECZKA na alkohol dla dziewczyn Bride to Be (+etykieta)

5,98 zł
Brutto
Personalizowany upominek na panieński. Szklana buteleczka z ozdobną etykietą do samodzielnego umieszczenia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub Twojej przyjaciółki zbliża się wielkimi krokami? Zanim wypowie sakramentalne "TAK!" postaraj się, aby miała okazję w wyjątkowy sposób pożegnać się ze stanem wolnym. Nocne szaleństwo w babskim towarzystwie to dla Ciebie idealna definicja wieczoru panieńskiego? Konieczne zaplanuj epicką imprezę, która zapewni mnóstwo wrażeń każdej jego uczestniczce. O odpowiednią atmosferę pomogą Wam zadbać ulubione drinki. Wybieracie się do klubu lub planujecie inne atrakcje w terenie? Aby mieć coś do picia zawsze pod ręką, przelejcie napoje do przygotowanych wcześniej, szklanych buteleczek. Do oferowanych przez nas poręcznych naczyń dołączamy idealnie pasujące do klimatu wieczoru, personalizowane etykiety. Spakujcie je do torebek i ruszajcie na wyprawę, której celem będzie tworzenie niezapomnianych wspomnień niepowtarzalnej nocy!

Tradycyjnie o organizację wieczoru panieńskiego troszczy się świadkowa. Jeśli to właśnie Ty pełnisz tę rolę, z pewnością planujesz zakup wielu klimatycznych akcesoriów. Wśród nich zdecydowanie powinny znaleźć się szklane butelki z ozdobną etykietą. Mieszczące 100 ml napoju naczynie to pomysłowy upominek, który możesz wręczyć zarówno przyszłej pannie młodej, jak i uczestniczkom wieczoru panieńskiego. Niewielkie, niezwykle przydatne przedmioty sprawią, że ulubione drinki będą mogły Wam towarzyszyć w każdej sytuacji.

Szklana butelka z personalizowaną etykietą to znakomity pomysł na oryginalny upominek, który będzie niezwykle przydatny w czasie każdego wieczoru panieńskiego. Umieszczona na emblemacie data i imię przyszłej panny młodej, która napisana została elegancką, ozdobną czcionką, idealnie będzie pracować do innych akcesoriów i dekoracji dostępnych w naszym sklepie. Sięgnij po nie, a z łatwością przepięknie przystroisz każde pomieszczenie, nadając mu wyjątkowego, magicznego charakteru. Możesz być pewna, że przyszła panna młoda doceni Twoje starania!

Wymiary:

  • 12,7x6,5cm; głębokość: 2,5cm

WAŻNE:

  • produkt personalizowany- wysyłany tylko po przedpłacie

  • buteleczka 100ml

Zobacz także