Etykiety personalizowane na mini whisky na wesele.
search
  • Etykiety personalizowane na mini whisky na wesele.
  • Etykiety do dekoracji butelek whisky na wesele.

ETYKIETY ślubne na mini whisky Special Day 10szt

29,98 zł
Brutto

Personalizowane etykiety na mini whisky z kolekcji "Special Day" przemieniają standardowe buteleczki w eleganckie upominki dla gości weselnych. Z imionami nowożeńców i datą ich ślubu elegancko wydrukowanymi na każdej z dziesięciu etykiet, nadają one osobistego akcentu i są wyrazem serdecznych podziękowań za uczestnictwo w ceremonii.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykiety na mini whisky są idealnym sposobem na dodanie osobistego akcentu do upominków dla gości. Te etykiety łączą w sobie piękno i prostotę w jednym drobnym detalu. Będą idealnym wyborem dla par szukających sposobu na włączenie elementów natury do swojego weselnego dekoru.

Subtelny, pastelowy odcień zieleni łączy się z delikatnymi kwiatowymi motywami, nadając buteleczkom wyjątkowego wyglądu. Dodanie na etykietach imion pary młodej oraz daty ważnego wydarzenia czyni każdą z nich wyjątkową pamiątką. Każda z etykiet jest elegancko zaprojektowana, z myślą o estetyce i jakości wykonania. Słowa "dziękujemy" umieszczone na etykiecie wyrażają uczucie wdzięczności gospodarzy w stosunku do gości, czyniąc każdy upominek bardziej znaczącym.

Dodanie tych etykiet do małych butelek whisky to prosty, ale efektowny sposób na stworzenie niezapomnianych prezentów. Wykorzystanie delikatnych kolorów roślinnych zapewnia, że będą one pasować do każdego rodzaju dekoracji stołu, od romantycznych wesel po eleganckie przyjęcia.

Wymiary:

  • 7,5 cm x 5 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także