SKRZYNKA dla Rodziców Elegancka Z FILIŻANKAMI
search
 • SKRZYNKA dla Rodziców Elegancka Z FILIŻANKAMI
 • SKRZYNKA dla Rodziców Elegancka Z FILIŻANKAMI
 • SKRZYNKA dla Rodziców Elegancka Z FILIŻANKAMI

SKRZYNKA dla Rodziców Elegancka Z FILIŻANKAMI

169,98 zł
Brutto
Rodzice to najważniejsze osoby w życiu Młodej Pary. Warto odpowiednio podziękować im za trud wychowania. Okazała skrzynia skrywająca piękne podarunki to super pomysł na wzruszający upominek!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rodzice to najważniejsze osoby w życiu Młodej Pary. Warto odpowiednio podziękować im za trud wychowania. Okazała skrzynia skrywająca piękne podarunki to super pomysł na wzruszający upominek!

Opis:
 • Duża skrzynia z dwoma przegródkami, wykonana z naturalnego drewna. Wnętrze wypełnione jest czarno-złotym materiałem dekorcyjnym, na którym umieszczone zostały poszczególne podarunki. Skrzynia zamykana jest na specjalny, metalowy zatrzask w złotym kolorze, dzięki czemu zawartość jest bezpieczna i nie wysypie się
 • Skrzynię wypełniają różnego rodzaju upominki, które wspólnie wykorzystać będą mogli Wasi kochani Rodzice. Podarunek zawiera przepiękny zestaw dwóch filiżanek z podziękowaniem dla mamy i dla taty, pyszną czekoladę opakowaną w elegancki czekoladownikz okienkami oraz mały słoiczek miodku. Do zestawu można dołączyć dodatkowo dowolne wino, które należy dokupić oddzielnie
 • Wewnętrzną część wieka wypełniona jest przepiękną grafiką z podziękowaniem oraz imionami Pary Młodej i datą ślubu. Na kremowym tle, w ramce otoczonej złocistym i lekko różowym konfetti, umieszczony został tekst:

"Kochani Rodzice,

Dziękujemy za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy.
Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę,
za uśmiech, miłość dobrą radę.
Za to, że zawsze można na Was polegać,
i zawsze liczyć na pomoc i wsparcie. Kochamy Was bardzo."

Ania i Tomek
20.07.2019r.

Zastosowanie:

 • skrzyneczka to idealny pomysł na kreatywne podziękowanie dla najbliższych, a dzięki pomysłowemu wypełnieniu idealnie sprawdzi się na ślubie i weselu - Rodzice będą zachwyceni!
 • słodkie i pomysłowe wypełnienie starczy na długo, a tekst podziękowania już zawsze będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu oraz Waszej wdzięczności wobec rodziców
 • przepiękna i trwała - będzie wyjątkową pamiątką, po skończeniu się zawartości może pozostać praktycznym pudełkiem na wybrane przedmioty

Wymiary:

 • wymiary skrzyni: 36cm x 30cm x 10cm

WAŻNE:
 • ZESTAW NIE ZAWIERA WINA, NALEŻY JE ZAKUPIĆ OSOBNO,
 • AKTUALNIE WYSYŁAMY CZEKOLADĘ Z KAWAŁKAMI POMARAŃCZY.

Skrzynka dla rodziców z filiżankami - miłość zamknięta pod wiekiem

Na każdym weselu przychodzi czas na eleganckie podziękowanie dla rodziców, które wiąże się z dyskretnym uronieniem kilku łez wzruszenia, słowami wyrażającymi wdzięczność oraz wręczeniem upominku. O ile łzy i słowa przychodzą pod wpływem emocji i nie da się ich zaplanować, o tyle prezent musi być przygotowany z dużym wyprzedzeniem. Skrzynka dla rodziców z filiżankami jest idealnym pomysłem.

Eleganckie podziękowanie dla rodziców, czyli skrzynka z emocjonalną zawartością

Drewniane wieko, a pod nim mnóstwo emocji. Skrzynka dla rodziców z filiżankami nie jest taka oczywista, jaka mogłaby się wydawać.

Surowe drzewo zawiera w sobie wiele dobroci, które razem stanowią eleganckie podziękowanie dla rodziców, a są nimi:

- dwie, dedykowane rodzicom filiżanki, opatrzone eleganckimi napisami, które z każdym łykiem ulubionej kawy lub herbaty będą przypominały o ukochanym dziecku;

- słodycz czekolady, dla której warto zgrzeszyć, by wywołać pozytywne wspomnienia z lat młodości dziecka, które dziś jest już dorosłe;

- swojski zapach miodu zamkniętego w małym słoiczku jako symbol dobrobytu i bogactwa, którego życzą nowożeńcy swoim rodzicielom.

Na wewnętrznym wieku skrzyni umieszczony jest tekst z podziękowaniem, który można spersonalizować imionami małżonków, oraz datą ich ślubu. Pewnye jest, że rodzice z takiego eleganckiego podziękowania będą korzystali przez długi czas, niezmiennie wracając wspomnieniami do wspólnych, minionych lat, kiedy dziecko pozostawało jeszcze pod ich skrzydłami.

Skrzynka dla rodziców z filiżankami jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ to wspólny podarunek, który nikogo nie wyróżnia, ale docenia oboje rodzicieli. Nie trzeba wymyślać osobnych prezentów, ponieważ zawartość dedykowana jest obojgu i w bardzo elegancki sposób wyraża wdzięczność i podziękowanie. Słodycz zamknięta pod drewnianym wiekiem chwilowo rozsmakuje podniebienia, ale samo opakowanie na pewno znajdzie użyteczne zastosowanie na kuchenne przybory lub warsztatowe akcesoria. Dedykacja natomiast, każdorazowo będzie przypominała o hucznej, weselnej zabawie.

Zobacz także