Personalizowana skrzynka z wizerunkiem rodziny na wieczku prezent łączony na chrzest i ślub 2w1
search
 • Personalizowana skrzynka z wizerunkiem rodziny na wieczku prezent łączony na chrzest i ślub 2w1
 • Skrzynka w kształcie książki na ślub i chrzest w środku ma wklejkę z życzeniami i podpisem oraz kopertę na pieniądze
 • Personalizowana skrzynka z wizerunkiem rodziny na wieczku prezent łączony na chrzest i ślub 2w1

SKRZYNKA wspomnień dla Pary z dzieckiem Prezent na ślub i chrzest razem

64,98 zł
Brutto
Szukasz wyjątkowego prezentu, który połączy dwa wyjątkowe momenty w życiu? Skrzynka Wspomnień dla Pary z Dzieckiem to nie tylko prezent, to małe arcydzieło, które przekazuje emocje, radość i wspomnienia w jednym.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękna skrzynka w kształcie księgi z grawrem na wieczku i życzeniami w środku. Niesamowity prezent na uroczystość łączoną, jaką jest ślub i chrzest jednocześnie.

 • Ta skrzynka jest kwintesencją elegancji. Jej starannie wykończona drewniana konstrukcja tworzy solidną bazę. Na wieczku jest delikatny grawerunek, który odzwierciedla wyjątkowość momentu. Zdobienie tworzy linearna grafika z rodzicami, którzy trzymają w ręku owoc swojej miłości, czyli dziecko. Powyżej grafiki widnieje cytat, który doskonale z nią współgra: RODZINA JEST W ŻYCIU OPARCIEM, CZYMŚ, CO CHRONI, CO DAJE SIŁĘ. Przy dolnej krawędzi z kolei będzie widniał napis: Skrzynia wspomnień, który uzupełnimy imionami rodziców i chrzczonego dziecka. To jednak nie wszystko. Wnętrze pudełka nie jest puste. Tam skrywa się dedykacja z życzeniami z okazji ślubu i chrztu, które zwieńczymy datą uroczystości i Twoim podpisem. Dopełnieniem jest półprzezroczysta koperta z ozdobnym lakiem. Tam możecie włożyć kartę lub prezent w postaci pieniędzy.
 • Memory Box jako prezent na uroczystość łączoną ślubu i chrztu to idealne rozwiązanie na podarunek. Pudełko znakomicie oddaje charakter uroczystości. W przyszłości szkatułka może posłużyć rodzinie jako miejsce na przechowywanie rodzinnych pamiątek. W dniu ślubu i chrztu z kolei będzie oryginalnym w swej formie upominkiem, który łączy w sobie cechy prezentu, jak i pamiątki. Jeśli planujecie podarować prezent pieniężny, skrzynka będzie doskonałą alternatywą do tradycyjnej koperty, a piękny grawer i życzenia zastąpią kartkę ślubną. Ta szkatułka z wygrawerowanym wizerunkiem rodziny stanowi niezwykłe połączenie prezentu na ślub i chrzest. To symboliczne dopełnienie dwóch kluczowych momentów w życiu. Podaruj im niezapomniany prezent, który łączy te dwie piękne okazje w jedno.
Wymiary:
 • 22,5 x 18,5 x 5 cm.

Zobacz także