Czekolada w personalizowanej owijce na podziękowanie dla gości weselnych
search
  • Czekolada w personalizowanej owijce na podziękowanie dla gości weselnych
  • Czekolada mleczna z imionami pary młodej i datą ślubu na opakowaniu, podziękowanie ślubne
  • Aranżacja stołu weselnego inspirowana kolekcją Ślubny Eukaliptus

CZEKOLADA mleczna podziękowanie dla gości weselnych Ślubny Eukaliptus

14,98 zł
Brutto
Co jest lepsze od czekoladek w ramach słodkich podziękowań dla gości? Całe tabliczki czekolady w przepięknych, personalizowanych opakowaniach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 5.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Co jest lepsze od czekoladek w ramach słodkich podziękowań dla gości? Całe tabliczki czekolady w przepięknych, personalizowanych opakowaniach.

  • Mleczna tabliczka prawdziwej polskiej czekolady, cała dla każdego z gości weselnych. Każda czekolada zapakowana jest w piękne opakowanie z motywem z kolekcji Ślubny Eukaliptus. Na czekoladzie nie zabraknie także personalizacji w postaci imion nowożeńców i daty ślubu. Będą one stanowiły zwieńczenie dedykacji: SŁODKIE PODZIĘKOWANIE. DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ DZIŚ Z NAMI! Czekolada Mleczna to nie tylko smak, to także wizualna uczta. Jej eleganckie opakowanie, które nawiązuje do kolekcji Ślubny Eukaliptus, będzie stylową i tematyczną do słodkich podziękowań dla gości weselnych otoczką. Delikatny wzór liści eukaliptusa na opakowaniu oddaje subtelną elegancję i wyjątkowość tego dnia. A personalizacja podkreśla, kto dziś ma swój wielki dzień. Wnętrze z kolei kryje w sobie całą tabliczkę mlecznych kosteczek, które dadzą dłuższą chwilę przyjemności każdemu z gości weselnych.
  • To więcej niż tylko czekolada. To piękny gest wdzięczności i docenienia obecności gości. Czekolada to prezent, który łączy smakowe doznania z wizualną estetyką. To wyrafinowany sposób, aby wyrazić swoją radość z obecności bliskich ludzi w tym wyjątkowym dniu. Rozdając te smakowite tabliczki, obdarujcie ich nie tylko pysznym smakiem, ale także miłością i wdzięcznością za to, że są częścią tego wyjątkowego momentu. Ponadto słodycze to zawsze trafiony rodzaj prezentu, z którego ucieszą się weselnicy w każdym wieku.

Wymiary:

  • ok. 8 × 18 cm
  • waga: 100 g

Zobacz także