Stroik do butonierki ręcznie robiony z zielonych liści i białych kwiatów.
search
  • Stroik do butonierki ręcznie robiony z zielonych liści i białych kwiatów.

STROIK do butonierki ręcznie robiony ozdoba garnituru

35,98 zł
Brutto
Odkryj piękno i elegancję z naszym wyjątkowym stroikiem do butonierki – delikatną kompozycją kwiatową, która podniesie Twój wygląd na każdą specjalną okazję.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Odkryj piękno i elegancję z naszym stroikiem do butonierki – delikatną kompozycją kwiatową, która podniesie Twój wygląd na każdą specjalną okazję.

Kwiatowa kompozycja składająca się z białych i jasnozielonych elementów florystycznych. Delikatność tych kolorów nadaje całości subtelności i elegancji, idealnej dla formalnych wydarzeń i ceremonii. Dzięki specjalnej zapince z agrafką, umieszczenie stroika jest bardzo proste. Dekoracja będzie na swoim miejscu przez cały dzień i noc.

Stroik doskonale komponuje się z różnymi stylami i krojami garniturów. Dodaje szykownego, wyrafinowanego wyglądu, który z pewnością zostanie zauważony i doceniony przez innych gości. Wykonany z dbałością o każdy szczegół stroik do butonierki nie tylko wygląda doskonale, ale także jest wytrzymały i odporny na zniszczenia. Czy to ślub, jubileusz, bankiet czy inna elegancka okazja, ten stroik jest doskonałym dodatkiem, który doda Twojemu wyglądowi wdzięku.

Zobacz także