SERCE złote Podziękowanie dla Rodziców Aksamitne Złoto
search
 • SERCE złote Podziękowanie dla Rodziców Aksamitne Złoto
 • SERCE złote Podziękowanie dla Rodziców Aksamitne Złoto

SERCE złote Podziękowanie dla Rodziców Aksamitne Złoto

59,98 zł
Brutto
Piękny i wymowny plakat w eleganckiej ramie, z wielkim złotym sercem może być Waszym symbolem podziękowań ślubnych dla rodziców. Jest to również rodzaj wyjątkowej pamiątki.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękny i wymowny plakat w eleganckiej ramie, z wielkim złotym sercem może być Waszym symbolem podziękowań ślubnych dla rodziców. Jest to również rodzaj wyjątkowej pamiątki.

Opis:
 • Plakat A4 w białej ramie z nóżką, do podparcia z tyłu. Głównym elementem plakatu jest złote serce z wypukleniami, które tworzą magiczne słowa.... Nazwaliśmy je magicznymi, ponieważ tworzą one kształt serca i są wyrażaniem tego, za co pragniecie podziękować kochanym rodzicom.
 • Serce na plakacie wypełniają podziękowania za każdy aspekt wychowania, miłości, uczucia... Rodzice jak wczytają się w te złoto-białe słowne miraże, będą pełni wzruszenia.
 • Na plakacie znajduje się także treść, która dopełnia to co wypełnia serce, dzięki czemu dedykacja oraz samo serce tworzą jedną spójną treść:
Kochani RodziceKochana MamoKochany Tato
Dziękuje WamTobie za
Imiona nowożeńców
Data ślubu
 • Część słowną wzbogacają także elementy graficzne, czyli motywy z kwiatami, w pudrowo-różowej tonacji. Znajdują się one na dwóch przeciwległych rogach plakatu, dzięki czemu tworzą one dekoracyjną otoczkę do treści.
Zastosowanie:
 • Pamiątka ślubna dla rodziców to coś, o czym nie możecie zapomnieć podczas przygotowań do uroczystości. Jest to ważna część w dniu ślubu. Przecież to rodzice błogosławią Was na nową drogę życia oraz bardzo emocjonalnie przeżywają ten najważniejszy dzień w życiu swoich dzieci. 
 • Piękny plakat ze złotym sercem, które tworzą słowa podziękowań zajmie honorowe miejsce w domu, gdzie rodzice eksponują pamiątki rodzinne. 
 • Ramka będzie dla nich również wyrazem Waszej miłości, za każdym razem, gdy spojrzą na prezent ślubny od dzieci.
Wymiary:
 • A4.

Różowy plakat z sercem dla rodziców pary młodej

Para Młoda, przygotowując się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu, nie może zapomnieć o wielu istotnych detalach. Szczególnie ważne jest bowiem podziękowanie dla rodziców – ci, podobnie jak ich dzieci, także bardzo przeżywają ten dzień, mając nadzieję na to, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Co więcej, to właśnie rodzice udzielają Parze Młodej błogosławieństwa na nowej drodze życia – koniecznie należy więc pamiętać o tym, aby odpowiednio docenić swoich bliskich. Do okazania wdzięczności i miłości może posłużyć różowy plakat z sercem dla rodziców Pary Młodej – jego piękna i zarazem elegancka forma sprawia, że bez wątpienia zostanie doceniony podczas uroczystości. To jednak nie wszystko, bowiem ten symbol podziękowania rodzicom za trud włożony w pomoc przy organizacji wesela stanowi także doskonałą i niecodzienną pamiątkę.

Upominek dla bliskich – plakat w ramce

Planowanie wesela nie kończy się tylko na wyszukaniu najlepszej sali, wynajęciu znakomitych muzyków, czy zamówieniu najsmaczniejszego tortu. Równie ważne są także szczegóły, takie jak wybór odpowiedniego podarunku dla rodziców, dzięki któremu możliwe będzie wyrażenie wdzięczności za wszystko to, co zrobili, aby pomóc Parze Młodej. Plakat w ramce na prezent dla nowożeńców będzie więc symbolem podziękowania za troskę. W zestawie dostępna jest także biała ramka, która dodaje całości eleganckiego charakteru – nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby najbliżsi powiesili otrzymany plakat na ścianie. Tego typu pamiątka już zawsze będzie przypominać o tym niezwykłym i magicznym dniu, który za każdym razem, kiedy zostanie przywołany w pamięci, będzie powodem łez wzruszenia. Prezent stworzony z myślą o rodzicach, czyli ludziach, który bez wątpienia pełnią niezwykle ważne funkcje w życiu dorosłych dzieci, z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Prezent, który wpasuje się w każde wnętrze

Piękna i zarazem uniwersalna kolorystyka upominku sprawia, że ten bez najmniejszego problemu wpasuje się w każde wnętrze. Elegancki plakat dla Młodej Pary z imionami nowożeńców oraz datą ślubu to prezent niezwykle osobisty, który zostanie zapamiętany na długo. Brak podziękowania byłby bardzo niestosowny, dlatego bez wątpienia warto uwzględnić ten element w swoim planie przyjęcia.

Zobacz także