KSIĘGA GOŚCI weselnych Sensual BIAŁE/CZARNE KARTKI
search
  • KSIĘGA GOŚCI weselnych Sensual BIAŁE/CZARNE KARTKI

KSIĘGA GOŚCI weselnych Zimowy Ślub BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga personalizowana zimowa to księga gości, która bez wątpienia sprawdzi się na wesele organizowane w okresie zimowym – świąteczno-noworocznym. Wbrew pozorom nie jest to rzadka data, ponieważ w tym okresie, szczególnie w rejonach górskich, jak i północno-wschodniej Polski można liczyć na prawdziwie zimową, a zarazem bajkową aurę. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga personalizowana zimowa to księga gości, która bez wątpienia sprawdzi się na wesele organizowane w okresie zimowym – świąteczno-noworocznym. Wbrew pozorom nie jest to rzadka data, ponieważ w tym okresie, szczególnie w rejonach górskich, jak i północno-wschodniej Polski można liczyć na prawdziwie zimową, a zarazem bajkową aurę. Taka księga będzie pasować do dekoracji z jemioły, jarzębiny i zimowych kwiatów.

Opis:

  • Chcecie podkreślić aurę i porę roku, w której organizujecie ślub i wesele? Księga personalizowana zimowa doskonale sprawdzi się na wesele organizowane w grudniu i w styczniu, a także w całym okresie karnawału.
  • Warto zwrócić uwagę na jej wyjątkowy design. Na białej okładce widoczny jest nadruk wianka stworzonego z gałązek sosny. Pomiędzy gałązkami znajdują się piękne białe i czerwone kwiaty, a także owoce jemioły lub głogu, a także granatu. Całość tworzy wyjątkowy efekt.
  • Czerwone owoce głogu są symbolem miłości i nadziei. Także granat i jemioła są symbolami miłości i płodności. Sam wianek jest okrągły i tworzy kształt idealny, a przecież chcecie, aby taki właśnie był Wasz związek małżeński. Zatem będzie to swoisty talizman. Czerwony napis „Księga gości” uzupełnimy o szarą personalizację. Wewnątrz wianka będą zapisane Wasze imiona i data ślubu. Księga w twardej oprawie uświetni wesele i będzie dla Was cudowną pamiątką.

Zastosowanie:

  • Księga personalizowana zimowa może zostać położona na stoliku państwa młodych. Oczywiście jej miejsce może być na mniejszym stoliku tuż przy wejściu na salę weselną. W tym miejscu będzie ciszej, zatem goście będą mogli w spokoju wpisać życzenia do księgi. Oczywiście zachęćcie gości do zapisania anegdot związanych z Wami.
  • Taka księga może być jeszcze bardziej interesująca. Swoje wpisy mogą umieścić w niej także dzieci. Rysunki są także mile widziane, bo urozmaicają poszczególne strony. Obok księgi może znaleźć się instrukcja zachęcająca do zostawienia wpisu. Na pewno przy okazji każdej rocznicy sięgniecie po tę wyjątkową pamiątkę i przeczytacie wpisy gości. Okazją ku temu będzie również organizowane przyjęcie rocznicowe.      
Wymiary:
  • format A4,
  • liczba stron: 100.