Personalizowany planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi imionami i datą.
search
  • Personalizowany planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi imionami i datą.
  • Planer z miejscem na notatki, datę.
  • Planer ślubny z welurową okładką i miejscem na dokumenty.
  • Elegancki planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi imionami i datą ślubu.

PLANER ślubny welurowy niezbędnik ze złotymi imionami i datą

89,98 zł
Brutto

Ten planer ślubny to esencja praktyczności ubrana w zieleń welurowej okładki, która przyciąga wzrok i zachęca do zaplanowania wymarzonego dnia. Złote imiona przyszłych małżonków i data ślubu błyszczą na okładce, jak obietnica zbliżającej się ceremonii, nadając planerowi osobisty i intymny charakter.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten planer ślubny stanowi idealne połączenie funkcjonalności i stylu. To zapiski, które z czasem zyskają wartość sentymentalną, stanowiąc świadectwo miłości i zaangażowania włożonego w stworzenie niezapomnianego świętowania Waszego dnia.

Welurowa okładka w głębokim, zielonym odcieniu nadaje mu szlachetny charakter, a złocone imiona narzeczonych wraz z datą ich wielkiego dnia przywołują atmosferę oczekiwania na wyjątkowe chwile. To więcej niż notatnik — to towarzysz drogi do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wnętrze planera jest przemyślane i zaprojektowane tak, by pomieścić wszystkie szczegóły związane z organizacją ślubu i wesela. Od harmonogramu dnia, przez listę zaproszonych gości, aż po miejsce na notatki związane z wyborem menu i muzyki. Strony charakteryzują się wyraźnymi liniami i subtelnie wkomponowanymi motywami roślinnymi, które dodają całości lekkości i świeżości. Zaskocz się praktycznym detalem z tyłu planera - dyskretną kieszonką na wszystkie ważne dokumenty, a także sprytnie umieszczoną gumką na boku, która zawsze zachowa Twój długopis w gotowości do zapisywania inspirujących pomysłów.

To obietnica zachowania porządku w natłoku przygotowań i drogowskaz, który poprowadzi przez każdy etap planowania ślubu. Będzie również niezastąpioną pamiątką, do której wrócisz po latach z uśmiechem, przypominając sobie emocje i przeżycia związane z tym doniosłym dniem.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.