Planer ślubny welurowy w kolorze butelkowej zieleni z białymi inicjałami
search
  • Planer ślubny welurowy w kolorze butelkowej zieleni z białymi inicjałami
  • Planer ślubny welurowy wnętrze z kolorowymi ilustracjami
  • Planer ślubny - kieszonka na dokumenty
  • Organizer ślubny welurowy z okładką welurową. Planer personalizowany.

PLANER ślubny welurowy z białymi inicjałami butelkowa zieleń

69,98 zł
Brutto

Idealne narzędzie do planowania Twojego wymarzonego ślubu – welurowy planer ślubny. Stylowy organizer w kolorze butelkowej zieleni, personalizowany białymi inicjałami, jest praktyczny i elegancki. Wyposażony w kolorowe ilustracje i obszerne miejsce na notatki, pomoże Ci zachować porządek w każdym aspekcie przygotowań do wielkiego dnia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planer ślubny to idealny dodatek dla każdej pary, która chce cieszyć się bezstresowymi przygotowaniami. Stylowa okładka pokryta przyjemnym, welurowym materiałem z inicjałami pary sprawia, że produkt jest bardzo elegancki i wygodny w użyciu. Dzięki planerowi podejdziesz do planowania z przyjemnością i nie pominiesz żadnego ważnego aspektu.

Wyjątkowy niezbędnik doskonale się sprawdzi podczas przygotowań do ślubu. Estetyczna okładka z welurowym, przyjemnym w dotyku materiałem oraz personalizacją dodaje mu unikalnego charakteru i sprawia, że staje się wyjątkowym elementem przygotowań do wielkiego dnia. Białe inicjały na wierzchu są wykonane z wysokiej jakości tworzywa i nadają całości oryginalnego wydźwięku. W środku umieszczono kolorowe ilustracje, które inspirują i pomagają wizualizować różne elementy ślubu, od dekoracji po ustawienie stołów. Bogata przestrzeń na notatki pozwala na zapisywanie ważnych dat, list gości, opcji menu, a także wszelkich innych informacji, które są niezbędne do sprawnej organizacji. Dodatkowe sekcje na budżetowanie i harmonogram dnia weselnego pomogą w utrzymaniu finansowej i czasowej dyscypliny.

Planer ślubny będzie idealnym prezentem dla przyszłej panny młodej lub pana młodego. Można go wręczyć na przykład podczas uroczystych zaręczyn. Podaruj sobie lub bliskiej osobie luksus doskonałej organizacji z welurowym planerem ślubnym. To nie tylko praktyczne, ale i piękne narzędzie, które pomoże zrealizować ślubne marzenia bez dodatkowego stresu. Idealny dla par, które doceniają piękno i szczegóły oraz chcą mieć pewność, że ich wielki dzień będzie zorganizowany perfekcyjnie. 

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Informacje:

  • Planer wysyłany jest bez długopisu, należy dokupić go osobno

Zobacz także