Satynowy szlafrok w jasnym odcieniu. Na nim znajduje się zielony wianek wraz z imieniem Panny Młodej.
search
  • Satynowy szlafrok w jasnym odcieniu. Na nim znajduje się zielony wianek wraz z imieniem Panny Młodej.

SZLAFROK satynowy Panna Młoda Zielony Wianek Z IMIENIEM

127,98 zł
Brutto
Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia. Niezwykle intensywny i hucznie świętowany, daje wyraz szczęściu, jakim jest połączenie dwójki osób węzłem małżeńskim.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rozmiar Szlafroka: S
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń naszego życia. Niezwykle intensywny i hucznie świętowany, daje wyraz szczęściu, jakim jest połączenie dwójki osób węzłem małżeńskim.

Opis:

  • Nasz szlafrok jest nie tylko piękny, ale również praktyczny i użyteczny. Przy wykonaniu go użyto wysokiej jakości materiału, co ma liczne, pozytywne konsekwencje. Jest on wytrzymały, trwały. Jest też niezwykle przyjemny w dotyku, a noszenie go oferuje jego właścicielce wysoki komfort użytkowania.
  • Szlafrok ma charakter personalizowany. Na plecach znajduje się napis "Panna Młoda" wraz z imieniem. Czyni go to znacznie bardziej osobistym, stworzonym z myślą specjalnie o konkretnej osobie. Napisy otaczają ozdobne ilustracje listków oraz kwiatków. Ich zielona barwa przyciąga uwagę, nadając całości bardziej wyrazistego wyrazu wizualnego.
  • Szlafrok jest w jasnym odcieniu. Dzięki temu doskonale wpisuje się on w charakter ślubu, niewątpliwie kojarząc się właśnie z tym dniem oraz panną młodą, której jasna kolorystyka nie opuszcza przez cały czas trwania ślubu.

Zastosowanie:

  • Licznie zaproszeni goście będą wspólnie z tobą celebrować ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dzień. Dzięki pieczołowitym i starannym przygotowaniom, jakie włożone zostały w dzień ślubu, bez wątpienia pozostawi on na gościach niezatarte i niezapomniane wrażenie. Wspomnienie tego dnia warto pielęgnować na wszelkie możliwe sposoby. Jest to recepta na wzmocnienie związku, poprzez wspólne wracanie do tego kluczowego dla zakochanej pary dnia.
  • Szlafrok stanowi wymarzony prezent dla osoby, która dopiero przygotowuje się do ślubu, jak i takiej, która ma go już za sobą. Podarunek ten szczególnie często wybierają panowie młodzi — nasz szlafrok to idealny sposób na wyrażenie, jak ważny jest dla ciebie dzień waszego ślubu! Asortyment naszego sklepu online ŚlubneZakupy.pl przechodzi proces starannej selekcji, a do sprzedaży trafiają jedynie sprawdzone produkty najwyższej jakości. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twój zakup będzie trafiony i dostarczy satysfakcji zarówno tobie, jak i pannie młodej!

Wymiary:

  • gruba satyna wpisz w uwagach wybrany rozmiar: S, M lub L

Tabela rozmiarów:
Szlafroki.jpg

Zobacz także