Tablica rejestracyjna do dekoracji auta ślubnego.
search
  • Tablica rejestracyjna do dekoracji auta ślubnego.

TABLICE do samochodu na ślub Ślubny Eukaliptus 2szt.

33,98 zł
Brutto
Tablice do dekoracji auta ślubnego. Tablice na przód i tył mogą mieć dwa różne teksty.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tablica rejestracyjna ślubna do samochodu to coś, co koniecznie powinno znaleźć się na aucie, którym Para Młoda podjedzie pod kościół lub Urząd Stanu Cywilnego. Ten wzór zdobią motywy roślinne na białym tle, ale przede wszystkim imiona nowożeńców wydrukowane ozdobną czcionką. Co więcej, na tablicy na przód i na tył mogą znaleźć się inne teksty, by stworzyć jeszcze bardziej unikalną dekorację.

  • Tablica do samochodu na ślub z kolekcji Ślubny Eukaliptus będzie wyjątkową ozdobą właśnie na tę niesamowitą okazję. Tablice najlepiej prezentują się w zestawie składającym się z 2 sztuk na przód i tył pojazdu. Na białym tle znajdują się motywy roślinne przedstawiające gałązki eukaliptusa w przyjemnym dla oka kolorze. Na środku umieścimy napis. Mogą to być imiona nowożeńców oraz inny tekst. Tablice na przód i na tył mogą mieć 2 różne teksty. Mają standardowe wymiary pasujące do większości ramek.
  • Udekorowanie samochodu nowożeńców na ślub to ważny element przygotowań. To także jedyna okazja ku temu, by umieścić na nim absolutnie wyjątkowe tablice rejestracyjne z imionami Młodej Pary i dodatkowo innym tekstem czy datą ślubu. Później taki zestaw tablic może posłużyć jako wspaniała pamiątka. Zaś w tym szczególnym dniu okaże się sympatycznym detalem, który zawsze jest mile widziany i doskonale prezentuje się na zdjęciach.
Wymiary:
  • 11,5cm x 50cm.
Ważne:
  • w pole imion wpisz teksty na tablice, rozdzielając je przecinkami

Zobacz także