SERCE ceramiczne dekoracja tortu 14cm
search
  • SERCE ceramiczne dekoracja tortu 14cm

SERCE ceramiczne dekoracja tortu 14cm

19,98 zł
Brutto

Delikatne ceramiczne serce wspaniale ozdobi każdy tort ślubny. To wspaniała dekoracja każdego ciasta, która zachwyci wszystkich gości!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Idealna dekoracja na tort, symbolizująca miłość Pary Młodej. Serduszko przypominające porcelanę doda piękna do każdego tortu i do każdej uroczystości weselnej.

Piękne, białe ceramiczne serduszko, które wspaniale uzupełni dekorację każdego tortu ślubnego. Jego delikatna, ceramiczna i gładka powierzchnia nadaje wyjątkowej elegancji do tortu. Delikatny wygląd białego serduszka sprawia, że staje się ono nie tylko dekoracją tortu weselnego, ale również symbolem miłości Pary Młodej. Białe, ceramiczne, serduszko dzięki swojej delikatnej i gładkiej powierzchni przypominającej porcelanę, prezentuje się niezwykle pięknie i subtelnie na każdym torcie. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów ceramicznych, co gwarantuje jego trwałość oraz niezmienny wygląd przez cały czas trwania uroczystości.

Serce doskonale komponuje się zarówno z tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi tortami, zapewniając dekorację, która pięknie prezentuje się na zdjęciach. Wybierając nasze ceramiczne serce, dodasz unikalnego charakteru i elegancji do tortu weselnego, co zapewni, że dekoracja zostanie zapamiętana przez wszystkich gości jako piękne uzupełnienie magicznego dnia. Dekoracyjne, białe serduszko na tort to idealne rozwiązanie dla par ceniących klasykę połączoną z subtelnym, nowoczesnym designem.

Wymiary:

  • wysokość: 13,5 cm

  • szerokość: 13,5 cm

  • grubość w najszerszym miejscu: 3,5 cm

Zobacz także