Nóż i łopatka z grawerem to wyjątkowy zestaw na ślub. Personalizowany charakter obejmuje imiona pary i datę ślubu.
search
 • Nóż i łopatka z grawerem to wyjątkowy zestaw na ślub. Personalizowany charakter obejmuje imiona pary i datę ślubu.
 • Wyjątkowy i personalizowany prezent ślubny. Zestaw w postaci noża i łopatki z grawerem.
 • Zestaw w postaci łopatki i noża. Idealnie sprawdzi się podczas ślubu.
 • Zestaw obejmuje nóż i łopatkę z grawerem. Idealny zestaw dla Pary Młodej, czy na rocznicę ślubu.

NÓŻ I ŁOPATKA do tortu z grawerem praktyczny prezent ślubny

64,98 zł
Brutto
Są prezenty, które wywołują uśmiech na ustach osób obdarowanych, ale też na zawsze będą kojarzyły się z miłym wydarzeniem. Niewątpliwie, wybierając się na ślub, warto podarować nowożeńcom zestaw noża i łopatki personalizowanej. Zachwycają nie tylko praktycznością, ale i walorami estetycznymi, a także symboliką.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Są prezenty, które wywołują uśmiech na ustach osób obdarowanych, ale też na zawsze będą kojarzyły się z miłym wydarzeniem. Niewątpliwie, wybierając się na ślub, warto podarować nowożeńcom zestaw noża i łopatki personalizowanej. Zachwycają nie tylko praktycznością, ale i walorami estetycznymi, a także symboliką.

Opis:
 • Zestaw nóż i łopatka personalizowana to prezent ślubny, który spodoba się wszystkich nowożeńcom. Warto zwrócić uwagę na stylową estetykę całości. Prezentują się one niezwykle elegancko. Wyposażone zostały w uchwyty utrzymane w kolorze białym, perłowym, który idealnie koresponduje ze srebrnym ostrzem.
 • Oczywiście kolejną zaletą jest personalizacja, która umieszczona jest na łopatce. W tym przypadku jest to napis na zawsze razem oraz imiona nowożeńców i data ślubu. Sam napis wykonany jest czcionką, która świetnie imituje pismo ręczne, co czyni taki prezent jeszcze bardziej osobistym.
 • Dopełnieniem estetyki jest w tym przypadku grafika gałązki oliwnej. Jest ona symbolem pokoju, radości, zgody, ale też dobrobytu czy dostatku, czyli tego wszystkiego, co powinno cechować dobre małżeństwo.
Zastosowanie:
 • Zestaw nóż i łopatka personalizowana jest idealnym prezentem ślubnym, który wyraża więcej niż "1000 słów". Odnosi się do wartości małżeńskich takich jak wzajemna pomoc, czy wspieranie się w każdej sytuacji. Ukazuje też, że od tego czasu małżonkowie będą wspólnie dzielić troski i radość, a także pokonywać przeciwności losu i to zawsze trzymając się za rękę.
 • Taki prezent można wykorzystywać w kuchni, choćby podczas krojenia i podawania ciasta. Ale stanowi także dobrą pamiątkę, która zawsze będzie wywoływać ciepłe uczucia wobec osoby, która podarowała taki prezent. Będzie przypominać o najważniejszym dniu w życiu małżeństwa.
 • Dzięki bardzo atrakcyjnej formie zestaw możecie umieścić nawet w centralnym miejscu na komodzie, wszak estetyka jest na wysokim poziomie. Ale bez obaw można go także użytkować w kuchni, gdyż wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Nie koroduje też pod wpływem kontaktu z wodą. 
 • Zestaw z pewnością idealnie sprawdzi się przede wszystkim podczas krojenia tortu na Waszym ślubie. Również ciekawie będzie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. 
Wymiary:
 • długość noża: 33 cm; długość łopatki: 27 cm

Nóż i łopatka do tortu

Prezent ślubny to bardzo ważna rzecz, ponieważ Parze Młodej można wręczyć coś, czego będą używać przez długie lata swojego małżeństwa. Nie powinien być to prezent nudny i powtarzalny, np. powielane przez wiele osób ręczniki. Dobrze też, kiedy wybrana rzecz będzie mieć wartość sentymentalną. W takiej roli sprawdzą się stylowe przybory kuchenne z grawerunkiem.

Nóż i łopatka do tortu na prezent ślubny

Obdarowanie Pary Młodej nożem i łopatką do tortów i ciast, pozwoli na wręczenie im przedmiotów eleganckich, solidnych i trwałych, ale też naprawdę użytecznych. Sprawdzą się one szczególnie podczas ważnych uroczystości, ale także przy mniejszych spotkaniach "na kawę i ciasto". Wyjątkowości prezentu doda utrwalony na powierzchni łopatki grawerunek z imionami Pary Młodej i datą ślubu. Dla gości weselnych bardzo wygodne będzie zaś to, że cały, spersonalizowany prezent, można kupić przez Internet. Zamówienie można złożyć szybko i bez problemu, bez konieczności wychodzenia z domu.

Łopatka do tortu z grawerem na prezent

Jest to prezent nie tylko dla kucharzy czy cukierników. Łopatka i nóż do tortu z grawerem przydadzą się bowiem wielu osobom i sprawdzą się dosłownie w każdym domu. Taki prezent będzie służył przez całe życie, w trakcie rodzinnych uroczystości i spotkań ze znajomymi. Dzięki niemu przygotowane słodkości będą prezentować się jeszcze bardziej odświętnie. Poza tym łopatka z grawerunkiem będzie mieć też zawsze znaczenie sentymentalne. Bardzo dobrym pomysłem jest wręczenie takiego prezentu przyszłej Parze Młodej jeszcze przed dniem w którym wezmą ślub. Wtedy - odpakowane już wcześniej - nóż i łopatka z grawerem, mogą zostać użyte w trakcie krojenia tortu weselnego. Dzięki temu staną się dodatkową atrakcją, uświetniającą pamiątkowe fotografie.

Zobacz także