KREDKI w skrzynce prezent dla Młodej Pary Kolorowego życia!
search
 • KREDKI w skrzynce prezent dla Młodej Pary Kolorowego życia!
 • KREDKI w skrzynce prezent dla Młodej Pary Kolorowego życia!

KREDKI w skrzynce prezent dla Młodej Pary Kolorowego życia!

59,98 zł
Brutto
Prezent dla Młodej Pary to bardzo często pieniądze. Podaruj je w wyjątkowy sposób i rozbaw Młodą Parę. Drewniana skrzyneczka – zdobiona bajkowymi grafikami, pełna kolorowych kredek, które możesz owinąć w banknoty. Taki prezent zachwyci świeżo upieczonych Nowożeńców!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prezent dla Młodej Pary to bardzo często pieniądze. Podaruj je w wyjątkowy sposób i rozbaw Młodą Parę. Drewniana skrzyneczka – zdobiona bajkowymi grafikami, pełna kolorowych kredek, które możesz owinąć w banknoty. Taki prezent zachwyci świeżo upieczonych Nowożeńców!

Opis:

 • Nietuzinkowy prezent: drewniana, solidna skrzynka wypełniona 12 kredkami w kolorach tęczy, ułożonymi równo obok siebie. Kredki owinięte w banknoty świetnie wyglądają. Taki zabawny sposób wręczenia pieniędzy jest oryginalny i wyjątkowy.

 • Skrzyneczka wykonana z jasnego, naturalnego drewna na wieczku jest nadruk w postaci ozdobnego napisu „ Kolorowego życia!” zaraz pod tym hasłem umieszczone jest urocze, dekoracyjne serce.

 • Wesoła, bajkowa grafika w kolorowych żywych kolorach pięknie komponuje się ze skrzyneczką i kredkami w środku.

 • Na wklejce umieszczony jest personalizowany napis:

  Imię Panny Młodej & imię Pana Młodego

            pomalujcie swój świat

            aby życie Wasze było w

           KOLORACH TĘCZY!”

 • na dole wklejki umieścimy imiona osób, które wręczają prezent oraz datę zaślubin.

Zastosowanie:

 • Prezent będzie wyróżniał się na tle zwykłych białych kopert z banknotami i dzięki swojej oryginalności, zapadnie w pamięć nowożeńców.

 • Po wyciągnięciu banknotów, skrzyneczka z kredkami nadal będzie świetnie wyglądać i stanie się wspaniałą pamiątką.

Wymiary:

 • skrzynka 16,5cm x 14,5cm; głębokość: 1cm

Ważne:

 • na pudełku znajduje się nadruk


Kredki prezent ślubny dla Młodej Pary Kolorowego Życia!

Ślub to wyjątkowy dzień, a kreatywny i nietuzinkowy podarunek to świetny sposób, aby nowożeńcy zapamiętali go na długo. Popularnym prezentem dla młodej pary są pieniądze i trudno się dziwić temu rozwiązaniu. Jeżeli nie wiemy dokładnie, co sprawi nowożeńcom najwięcej radości, eleganckim rozwiązaniem będzie zapewnienie im środków, które młodzi spożytkują według własnych potrzeb. Unikniemy tym sposobem nietrafionych podarunków. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z kreatywnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie!

Niezwykły prezent dla Młodej Pary

Drewniana skrzyneczka z kredkami to unikalny sposób, aby dyskretnie przekazać pieniądze oraz najlepsze życzenia dla młodej pary. W przeciwieństwie do białej koperty szkatułka to praktyczny prezent, który pozostanie z nowożeńcami na długie lata, przypominając o dniu ślubu.

Pudełko z kredkami na ślub – prezent od serca

Najlepszy podarunek to taki, który w pełni wyraża nasze intencje. Każde pudełko z kredkami jest spersonalizowane za pomocą specjalnej wklejki, na której znajdują się imiona młodej pary, data zaślubin oraz imiona osób wręczających prezent. Wykonana z jasnego drewna skrzynka będzie się wspaniale prezentować na półce za sprawą nadruku na wieczku – „Kolorowego życia” – który dopełnia zdobienia szkatułki. Tym sposobem powstanie unikalna pamiątka, która zachwyci nowożeńców podczas tego wyjątkowego dnia. Same kredki mogą również stanowić niezwykle kreatywny podarunek, którego młoda para może używać podczas specjalnych okazji – na przykład podczas rocznic. To pomysłowe rozwiązanie z pewnością wywoła uśmiech na twarzach nowożeńców – być może nawet większy, niż pieniądze, które można owinąć wokół kredek lub ukryć pod nimi.

­Eleganckie kredki - prezent ślubny, o którym nie sposób zapomnieć

Pudełko o wymiarach 16,5cm × 14,5cm × 1cm utrzymane jest w kolorze naturalnego drewna, dzięki czemu będzie pasować do każdego rodzaju wnętrza – od tradycyjnych stylów po eklektyczną modę glamour. Na górnej powierzchni wieczka znajduje się nadrukowany napis, natomiast po wewnętrznej stronie umieszczona została spersonalizowana wklejka, która – oprócz imion oraz daty – przedstawia przyjemne dla oka, bajkowe motywy. Wnętrze pudełka skrywa dwanaście kredek, rozłożonych na białej tekturze. Skorzystaj z unikalnej okazji i podaruj młodej parze prezent, który na długo zapadnie im w pamięć. Skrzynka z kredkami to kreatywny sposób, aby zaskoczyć nowożeńców i wręczyć im ślubny prezent w niezwykłej oprawie.

Zobacz także