SKRZYNKA ślubne PODZIĘKOWANIE dla Księdza
search
 • SKRZYNKA ślubne PODZIĘKOWANIE dla Księdza
 • SKRZYNKA ślubne PODZIĘKOWANIE dla Księdza
 • SKRZYNKA ślubne PODZIĘKOWANIE dla Księdza

SKRZYNKA ślubna PODZIĘKOWANIE dla Księdza

79,98 zł
Brutto

Piękna, drewniana skrzyneczka z podziękowaniem, opatrzona symbolami sakramentu małżeństwa będzie idealnym podziękowaniem dla Księdza w dniu Waszego ślubu!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękna, drewniana skrzyneczka z podziękowaniem, opatrzona symbolami sakramentu małżeństwa będzie idealnym podziękowaniem dla Księdza w dniu Waszego ślubu!

Opis:
 • Śliczna, drewniana skrzyneczka, wykonana z wysokiej jakości drewna. Wieko skrzyneczki posiada grawer z symbolem krzyża. Poniżej znajduje się również wykonany piękną czcionką napis "Dziękujemy".
 • Wieko od strony wewnętrznej posiada elegancką grafikę, gdzie na białym tle umieszczony został tekst podziękowania dla Księdza oraz imiona Pary Młodej, wraz z datą ślubu. Tło stylizowane jest kwiatowym motywem, co dodatkowo dodaje wnętrzu skrzyneczki szyku i elegancji.
  (Tekst podziękowania zamieszczony poniżej)
"Serdeczne podziękowania za udzielenie nam Sakramentu Małżeństwa.
Dziękujemy za ciepłe słowa mądrości,
które schowamy głęboko w sercach,
i będziemy pielęgnować przez całe nasze życie."
Podpis
Data

 • Dodatkowo, w skrzyneczce znajduje się śliczne, perłowobiałe pudełeczko na banknoty, ozdobione białą wstążką, kwiatkami i listkami.
Zastosowanie:
 • Wnętrze skrzyni zawiera słodkie, belgijskie czekoladki z kolekcji Białe Kwiaty, które z pewnością przypadną do gustu obdarowanemu. Do pudełeczka natomiast można włożyć banknoty, drobną kartę/bilecik z podziękowaniem lub inny upominek
 • skrzyneczka to idealny pomysł na kreatywne podziękowanie dla kapłana. Słodkie wypełnienie starczy na długo, a tekst podziękowania już na zawsze będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu oraz Waszej wdzięczności
 • przepiękna i trwała - będzie wyjątkową pamiątką, po skończeniu się zawartości może pozostać praktycznym pudełkiem na wybrane przedmioty
Wymiary:
 • wymiary skrzyni: 22,5cm x 16,5cm x 8cm
WAŻNE:
 • Zestaw zawiera: skrzyneczkę drewnianą z grawerem na wieku oraz grafiką wewnątrz, pudełeczko na banknoty i 6 sztuk czekoladek.

Skrzynka ślubna - podziękowanie dla księdza za ślub

Niewielka skrzyneczka z podziękowaniem to elegancki prezent dla księdza za udzielenie ślubu. W wielu regionach praktykuje się wręczanie drobnych upominków duchownym, którzy przeprowadzili ceremonię zaślubin, a także udzielili sakramentu. Prezentowaną szkatułkę z drewna można wypełnić dowolnie wybranymi drobiazgami np. pysznymi łakociami. Została ona wykonana z najwyższą precyzją, więc nie ma tutaj miejsca nawet na najdrobniejsze niedoskonałości. Na specjalną uwagę zasługuje również niewygórowana cena, która usatysfakcjonuje osoby z ograniczonym budżetem.

Gustowny prezent dla księdza za udzielenie ślubu

Podziękowanie dla księdza za ślub powinno być jedyne w swoim rodzaju. Proponowana skrzyneczka z wysokiej klasy drewna sprawia wrażenie niezwykle luksusowej. Jest to prezent, który zachwyca już na pierwszy rzut oka. Wieko zostało ozdobione złotym napisem "Dziękujemy" oraz symbolami sakramentu małżeństwa (krzyż, a także para gołębi trzymających w dziobach gałązki drzewa oliwnego). Po otworzeniu pudełeczka można zauważyć srebrną grafikę (od wewnętrznej strony wieka). Umieszczono na niej tekst podziękowania, który można spersonalizować - podczas składania zamówienia należy uzupełnić formularz z imionami nowożeńców oraz datą zaślubin.

Elegancki prezent dla księdza - drewniana szkatułka

Drewniana szkatułka to upominek ponadczasowy, a zarazem uniwersalny, który wyróżnia się starannym wykończeniem. Proponowane pudełeczko zapewnia nieprzeciętną wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Dzięki temu przez długie lata będzie prezentować się nienagannie. Sporym atutem jest fakt, że można wykorzystać go do przechowywania rozmaitych akcesoriów. Wewnątrz skrzyneczki zostało umieszczone białe pudełeczko na banknoty, które zostało udekorowane srebrnym krzyżem z cyrkonii oraz satynową kokardką. Oczywiście można do niego włożyć inny upominek - jest to kwestia indywidualna.

Podziękowanie dla księdza za ślub - skrzyneczka ze słodyczami

To, co zostanie umieszczone w skrzyneczce, zależy wyłącznie od osobistych upodobań. Godne polecenia są belgijskie czekoladki ślubne, które posiadają piękne opakowania. Łakocie wykonane w oparciu o tradycyjne receptury gwarantują urzekający, a zarazem niezapomniany smak. Należy podkreślić, że nie znajdują się one w zestawie. Słodkości trzeba zamówić osobno.

Zobacz także