CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt SUPER PROMOCJA
search
  • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt SUPER PROMOCJA
  • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt SUPER PROMOCJA

CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

58,98 zł
Brutto
Przepyszne cukierki z serduszkami w wielkim opakowaniu - słodki dodatek dla Waszych gości
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Przepyszne cukierki z serduszkami w wielkim opakowaniu - słodki dodatek dla Waszych gości 

Opis:
  • owocowe cukierki z piękną grafiką serduszka wykonane w czerwono-kremowej kolorystyce

  • w opakowaniu znajduje się 1,5kg cukierków = 330 sztuk
Zastosowanie:
  • cukierki to słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć im w podziękowaniu za przybycie

  • idealnie nadają się, by umieścić je w pudełeczkach bądź rozdać  na przyjęciu weselnym lub po ceremonii ślubnej

  • cukierki świetnie sprawdzą się też w słodkim barku - wsypując je do szklanych naczyń stworzysz niesamowity efekt na stole
Wymiary:
  • waga jednego opakowania: 1,5kg

Cukierki serduszka na wesele

Wszyscy narzeczeni organizujący swój ślub oraz przyjęcie weselne, zdają sobie chyba sprawę z tego, jak ważne dla w pełni udanego świętowania są podziękowania dla gości. Są one wyrazem wdzięczności za pamięć, przybycie, poświęcony czas oraz za wspólną zabawę.

Cukierki love candies - sklep SlubneZakupy.pl

Tak drobny gest, jak umieszczenie przy nakryciu każdego z gości weselnych oryginalnego i słodkiego podziękowania, może znaczyć dla przybyłych bardzo dużo. Będzie to wyrazem wdzięczności i czymś, co można zabrać ze sobą do domu, by przedłużyć czas świętowania. Prezentowane przez nas cukierki są bardzo dobrym pomysłem jeśli chodzi o obdarowanie przybyłych na wesele. Dlaczego? Ponieważ - kto nie lubi słodyczy? Wiadomo, że będą one jednym z najprzyjemniejszych, bo najsmaczniejszych upominków. Nie zostaną odłożone i zapomniane, ale zjedzone ze smakiem. Co więcej, wybierając właśnie taką formę podziękowań, można łatwo zmieścić się w budżecie weselnym. Będzie to na pewno bardzo ważnym aspektem dla przyszłej Pary Młodej, która ma bardzo dużo wydatków związanych z organizacją całego przedsięwzięcia. Względy ekonomiczne zostaną więc idealnie połączone ze sprawieniem przyjemności zaproszonym osobom. Cukierki serduszka na wesele dla gości, zapewnią im na pewno dużo radości. Spowodują też, że wesele zostanie zapamiętane jako jeszcze bardziej udane.

Cukierki serduszka na wesele

Cukierki ślubne w opakowaniu są dzielone na 1,5 kilogramowe porcje. Każda z nich to około 330 cukierków. Widać więc wyraźnie, że do obdarowania wszystkich gości (w zależności od ich liczby) wystarczy jedno lub dwa opakowania. Każdy drobny upominek powinien zawierać bowiem przynajmniej kilka cukierków. Do tego rodzaju słodkości warto dobrać oczywiście inne dodatki. Na przykład takie jak pudełeczka na upominki, do których będzie można ładnie i elegancko zapakować wybrane cukierki z serduszkami. Najlepiej kiedy zakupione pudełeczka będą pasować wyglądem do samych cukierków (same mogą być w kształcie serca albo powinny mieć podobną kolorystykę). Opakowania na te słodkie upominki powinny też jednak pasować do ogólnej stylistyki wesela. Oczywiście cukierki można też rozdawać w wybranym momencie (np. przy składaniu życzeń) - nie wkładając ich do osobnych pudełeczek. Mogą znaleźć się też na weselnych stołach. Niezależnie od wybranego sposobu wręczania cukierków, można mieć pewność, że zawsze będą one idealnym pomysłem na to, by w słodki sposób podziękować wszystkim gościom weselnym za przybycie.

Zobacz także