Cukierki z motywem serduszek na podziękowanie dla gości.
search
  • Cukierki z motywem serduszek na podziękowanie dla gości.
  • Cukierki z motywem serduszka. Ślubne podziękowanie dla gości.

CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

64,98 zł
Brutto

Przepyszne cukierki z serduszkami w wielkim opakowaniu - słodki dodatek dla Waszych gości

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepyszne cukierki z serduszkami w wielkim opakowaniu - słodki dodatek dla Waszych gości 

Owocowe cukierki z motywem serduszek w czerwono-kremowej kolorystyce, to idealne rozwiązanie, aby dodać słodkiego akcentu na każdą uroczystość. W opakowaniu znajduje się aż 1,5 kg tych pysznych słodyczy, co daje imponującą liczbę 330 sztuk, zapewniając wystarczającą ilość, aby obdarować każdego gościa.

Cukierki to wspaniały sposób, aby wyrazić wdzięczność gościom za ich obecność. Możesz wręczyć je indywidualnie w eleganckich pudełeczkach lub jako część większego zestawu podarunkowego. Idealnie nadają się do umieszczenia w małych, dekoracyjnych pudełeczkach, które mogą być rozdawane na przyjęciu weselnym lub po ceremonii ślubnej. Ich wygląd i smak zachwycą gości, dodając niezapomnianego charakteru Waszemu wyjątkowemu dniu. Umieszczenie cukierków w przezroczystych szklanych naczyniach stworzy spektakularny efekt na słodkim barku. Jasne kolory i błyszczące opakowania przyciągną wzrok, tworząc zachęcającą atrakcję.Te słodkości sprawdzą się nie tylko na weselu, ale również na innych imprezach takich jak wieczór panieński, czy rocznice, gdzie będą słodkim symbolem miłości i radości.

Wymiary:
  • waga jednego opakowania: 1,5kg

Cukierki serduszka na wesele

Wszyscy narzeczeni organizujący swój ślub oraz przyjęcie weselne, zdają sobie chyba sprawę z tego, jak ważne dla w pełni udanego świętowania są podziękowania dla gości. Są one wyrazem wdzięczności za pamięć, przybycie, poświęcony czas oraz za wspólną zabawę.

Cukierki love candies - sklep SlubneZakupy.pl

Tak drobny gest, jak umieszczenie przy nakryciu każdego z gości weselnych oryginalnego i słodkiego podziękowania, może znaczyć dla przybyłych bardzo dużo. Będzie to wyrazem wdzięczności i czymś, co można zabrać ze sobą do domu, by przedłużyć czas świętowania. Prezentowane przez nas cukierki są bardzo dobrym pomysłem jeśli chodzi o obdarowanie przybyłych na wesele. Dlaczego? Ponieważ - kto nie lubi słodyczy? Wiadomo, że będą one jednym z najprzyjemniejszych, bo najsmaczniejszych upominków. Nie zostaną odłożone i zapomniane, ale zjedzone ze smakiem. Co więcej, wybierając właśnie taką formę podziękowań, można łatwo zmieścić się w budżecie weselnym. Będzie to na pewno bardzo ważnym aspektem dla przyszłej Pary Młodej, która ma bardzo dużo wydatków związanych z organizacją całego przedsięwzięcia. Względy ekonomiczne zostaną więc idealnie połączone ze sprawieniem przyjemności zaproszonym osobom. Cukierki serduszka na wesele dla gości, zapewnią im na pewno dużo radości. Spowodują też, że wesele zostanie zapamiętane jako jeszcze bardziej udane.

Cukierki serduszka na wesele

Cukierki ślubne w opakowaniu są dzielone na 1,5 kilogramowe porcje. Każda z nich to około 330 cukierków. Widać więc wyraźnie, że do obdarowania wszystkich gości (w zależności od ich liczby) wystarczy jedno lub dwa opakowania. Każdy drobny upominek powinien zawierać bowiem przynajmniej kilka cukierków. Do tego rodzaju słodkości warto dobrać oczywiście inne dodatki. Na przykład takie jak pudełeczka na upominki, do których będzie można ładnie i elegancko zapakować wybrane cukierki z serduszkami. Najlepiej kiedy zakupione pudełeczka będą pasować wyglądem do samych cukierków (same mogą być w kształcie serca albo powinny mieć podobną kolorystykę). Opakowania na te słodkie upominki powinny też jednak pasować do ogólnej stylistyki wesela. Oczywiście cukierki można też rozdawać w wybranym momencie (np. przy składaniu życzeń) - nie wkładając ich do osobnych pudełeczek. Mogą znaleźć się też na weselnych stołach. Niezależnie od wybranego sposobu wręczania cukierków, można mieć pewność, że zawsze będą one idealnym pomysłem na to, by w słodki sposób podziękować wszystkim gościom weselnym za przybycie.

Zobacz także