Krówka personalizowana zapakowana w ozdobny papierek. Całość zachowana w kolorystyce butelkowej zieleni. Krówka wzbogacona o gra
search
 • Krówka personalizowana zapakowana w ozdobny papierek. Całość zachowana w kolorystyce butelkowej zieleni. Krówka wzbogacona o gra
 • Krówka personalizowana zapakowana w ozdobny papierek. Całość zachowana w kolorystyce butelkowej zieleni. Krówka wzbogacona o gra

Krówka personalizowana Butelkowa Zieleń

1,98 zł
Brutto
Krówki to wyjątkowe słodkości, które idealnie sprawdzą się jako upominki dla Waszych gości. Przy ich pomocy podziękujecie gościom za przybycie na Waszą uroczystość weselną. Personalizowany papierek z delikatnym i subtelnym motywem Butelkowej Zieleni doda upominkom oryginalności, a personalizacja w postaci Waszych imion oraz daty uroczystości sprawi, że podarunki na długo zapadną w pamięć.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Pyszne Polskie krówki to wyjątkowe słodkości, które idealnie sprawdzą się jako upominki dla Waszych gości. Przy ich pomocy podziękujecie gościom za przybycie na Waszą uroczystość weselną. Personalizowany papierek z delikatnym i subtelnym motywem Butelkowej Zieleni doda upominkom oryginalności, a personalizacja w postaci Waszych imion oraz daty uroczystości sprawi, że podarunki na długo zapadną w pamięć. Goście będą zachwyceni zarówno wyglądem jak i smakiem słodkich krówek. Papierki krówek dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - przepięknej i bardzo modnej butelkowej zieleni oraz eleganckiej, klasycznej bieli.

Opis :
 • Pyszna, polska krówka o delikatnie mlecznym smaku, idealnej kruchości i miękkości. Rozpływa się w ustach, a swoim smakiem zachwyci wszystkich. Każda z krówek zapakowana jest w estetyczny papierek z przepiękną grafiką z Kolekcji Butelkowa Zieleń.
 • Na papierku każdej krówki, w centralnej części umieścimy personalizację, która będzie przedstawiać Wasze imiona oraz datę uroczystości ślubnej. Napisy zostaną wykonane piękną, ozdobną czcionką. Całość zwieńczona jest delikatną i subtelną grafiką w postaci uroczej gałązki z listkami. Po bokach papierka krówki umieścimy napis ‘Dziękujemy’, dzięki któremu wyrazicie swoim gościom wdzięczność za przybycie. Ozdobne papierki krówek występują w dwóch wariantach kolorystycznych - przepięknej i ponadczasowej, butelkowej zieleni oraz klasycznej bieli. Sami będziecie mogli zdecydować, który wariant chcecie wybrać.
Zastosowanie :
 • Pyszne, polskie krówki, owinięte w przepiękne papierki z Kolekcji Butelkowej Zieleni to doskonały sposób, by drobnym gestem podziękować gościom za uczestniczenie w tak ważnym dla Was dniu. Personalizacja w postaci Waszych imion oraz daty uroczystości podkreśli wyjątkowość podarunku.
 • Krówki doskonale będą prezentować się ułożone w klasyczny sposób, czyli pojedynczo, przy każdej zastawie stołowej. Możecie umieścić je również po kilka sztuk w eleganckie mini woreczki organzowe lub urocze, malutkie pudełeczka, które również znajdziecie na naszej stronie. Ten drobny podarunek na pewno przypadnie gościom do gustu.
 • Goście będą zachwyceni pysznymi, polskimi krówkami, a ich smak zawróci im w głowie i przywróci miłe wspomnienia z dzieciństwa.
Wymiary:
 • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm.
WAŻNE:
 • przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
 • minimalna ilość zamówienia to 30szt,
 • produkt personalizowany wysyłany po przedpłacie.

Zobacz także