Personalizowana winietka w kolorze butelkowej zieleni. Piękna dekoracja weselnego stołu z motywem delikatnej gałązki.
search
 • Personalizowana winietka w kolorze butelkowej zieleni. Piękna dekoracja weselnego stołu z motywem delikatnej gałązki.
 • Personalizowana winietka w kolorze butelkowej zieleni. Piękna dekoracja weselnego stołu z motywem delikatnej gałązki.
 • Personalizowana winietka w kolorze butelkowej zieleni. Piękna dekoracja weselnego stołu z motywem delikatnej gałązki.

WIZYTÓWKA personalizowana Butelkowa Zieleń

1,59 zł
Brutto
Eleganckie wizytówki ślubne, ustawione przy każdej zastawie to nieodzowny element weselnej uroczystości. Dzięki nim uniknięcie chaosu związanego z poszukiwaniem miejsc i wskażecie każdemu gościowi przygotowane dla niego siedzenie. Przepiękne, personalizowane wizytówki z Nowej Kolekcji Butelkowej Zieleni pomogą Wam w odpowiedniej organizacji oraz będą przepiękną ozdobą ślubnej aranżacji.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 18.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie wizytówki ślubne, ustawione przy każdej zastawie to nieodzowny element weselnej uroczystości. Dzięki nim uniknięcie chaosu związanego z poszukiwaniem miejsc i wskażecie każdemu gościowi przygotowane dla niego siedzenie. Przepiękne, personalizowane wizytówki z Nowej Kolekcji Butelkowej Zieleni pomogą Wam w odpowiedniej organizacji oraz będą przepiękną ozdobą ślubnej aranżacji i dopełnieniem całej kolekcji. Na każdej wizytówce, w otoczce subtelnej grafiki z gałązką umieścimy imię oraz nazwisko każdego, zaproszonego gościa.

Opis :
 • Przepiękne, ślubne wizytówki, wykonane z najwyższej jakości papieru o podwyższonej gramaturze. Wizytówki składają się na pół, dzięki czemu z łatwością można je ustawić przy każdej zastawie.
 • Wizytówki występują w dwukolorowych barwach. Z jednej stron pokryte są przepiękną barwą butelkowej zieleni, a z drugiej klasyczną bielą. Na białym tle, w towarzystwie delikatnej zielonej gałązki umieścimy imię i nazwisko osoby zaproszonej na Waszą uroczystość. Po drugiej stronie natomiast, na tle o barwie butelkowej zieleni znajdzie się napis: ’Dziękujemy, że jesteś w tak z nami w tym szczególnym dla nas dniu’, dzięki któremu wyrazicie gościom wdzięczność za uczestnictwo w tym szczególnym dla Was dniu.
 • Wizytówki będą pięknie współgrać z innym elementami nowej, ślubnej kolekcji Butelkowej Zieleni.
Zastosowanie :
 • Wizytówki weselne to nieodłączny i klasyczny już sposób organizacji, dzięki którym unikniecie zamieszania podczas poszukiwania przez gości swojego miejsca. Personalizacja w postaci imienia i nazwiska gościa ułatwi odnalezienie przypisanego mu siedzenia i uczyni wizytówki jeszcze bardziej wyjątkowymi.
 • Przepiękna i elegancka wizytówka z cudnym motywem uroczej zielonej gałązki doskonale będzie komponować się z zastawą stołową i idealnie będzie współgrać z innymi elementami kolekcji Butelkowej Zieleni. Zgromadzeni goście z pewnością będą zachwyceni zarówno przepięknymi wizytówkami oraz pozostałą aranżacją sali weselnej.
Wymiary:
 • po złożeniu mają wymiary 4,5cm x 10cm
WAŻNE:
 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto
 • minimalna ilość zamówienia: 18 sztuk
 • personalizacja: nazwisk gości na wizytówkach
 • listę gości (w notatniku (.txt) ) prosimy przesyłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np:
Jan Kowalski
Tomasz Nowak
Dorota Napierała
 • prosimy o uważne sprawdzenie listy gości - są one kopiowane prosto z przesłanego przez Państwa pliku i drukowane z ewentualnymi błędami, nie ma później możliwości dokupienia jednej sztuki

Zobacz także