Zapachowa świeczka z personalizowną etykietą. Idealny upominek dla gości na ślub.
search
 • Zapachowa świeczka z personalizowną etykietą. Idealny upominek dla gości na ślub.
 • Aranżacja stołu z modnym wzorem graficznym z kolekcji Special Day.

ŚWIECZKA w szklanym opakowaniu dla gości weselnych Special Day

8,98 zł
Brutto
Świeczka zapachowa upominek dla gości z kolekcji Special Day doskonale pasować będzie jako uzupełnienie romantycznej dekoracji. Taki prezent będzie przypominał o weselu i mile spędzonym czasie, a dodatkowo pozwoli się zrelaksować. W końcu wpisuje się w gadżety typu SPA.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świeczka zapachowa upominek dla gości z kolekcji Special Day doskonale pasować będzie jako uzupełnienie romantycznej dekoracji. Taki prezent będzie przypominał o weselu i mile spędzonym czasie, a dodatkowo pozwoli się zrelaksować. W końcu wpisuje się w gadżety typu SPA.

Opis:
 • Świeczka zapachowa upominek dla gości z kolekcji Special Day umieszczona jest w eleganckim, szklanym słoiczku ze szklaną profilowaną zakrętką. Szkło jest transparentne, dlatego wewnątrz doskonale widać świeczkę. Upominek doskonale wpisuje się w tę linię produktową.
  W zestawie znajduje się etykieta z beżowymi różami, czyli grafiką charakterystyczną dla kolekcji Special Day.
 • Ponadto nie zabraknie personalizacji. Na naklejce nadrukujemy białą czcionką Wasze imiona przedzielone zapisanym pochyłym drukiem słowem love. To nietuzinkowy łącznik podkreślający łączące Was uczucie. Kojarzy się także z wyznaniami miłości, jakie można zobaczyć na mostach z kłódkami, czyli punktem obowiązkowym dla zakochanych. Ponadto takowe napisy można zauważyć także gdzieniegdzie wyryte na drewnianych ławkach czy korze drzew. Na końcu zapisane będzie słowo: Dziękujemy. Pierwsza litera rozpoczyna się długą linią, a ostatnia kończy w taki sam sposób, co symbolizuje Waszą nieskończoną miłość.
Zastosowanie:
 • Szukacie romantycznego podarunku dla gości weselnych, który z chęcią wezmą ze sobą do domu? Doskonale sprawdzi się świeczka zapachowa upominek dla gości z kolekcji Special Day. Bez wątpienia już po otwarciu wieczka gości zachwyci piękny zapach, który już zawsze będzie się im kojarzył z Waszym weselem. Chwile są ulotne i często o nich zapominamy, jednak zapachy pozostają w naszej podświadomości. Taki prezent pozwoli gościom ukoić zmysły. Będą mogli zapalić świeczkę np. przy relaksującej kąpieli po ciężkim dniu. Sprawdzi się także na romantyczny wieczór we dwoje. Świeczka będzie roztaczać w mieszkaniu przyjemny zapach, który sprzyjał będzie odpoczynkowi i potęgował przyjemność spędzania wolnego czasu. Oczywiście taką świeczkę można postawić jako dekorację na komodzie czy w witrynie. Może umilić czas pracy, gdy postawi się ją na biurku. Praktyczne szklane zamknięcie pozwoli zachować zapach aż do wypalenia się całego wosku.     
Wymiary:
 • wysokość: 9cm.
Ważne:
 • świeczka jest w kolorze różowym,
 • etykiet należy nakleć samodzielnie - są samoprzylepne.

Zobacz także