Personalizowane pudełka na ciasto w białym kolorze posiadają samoprzylepne etykiety.
search
  • Personalizowane pudełka na ciasto w białym kolorze posiadają samoprzylepne etykiety.

PUDEŁKA na ciasto personalizowane Elegancja Złota 10szt

34,98 zł
Brutto

Pudełko na ciasto podziękowanie dla gości z kolekcji Złota Elegancja przyda się do zapakowania zaproszonym weselnych specjałów na wynos. W ten sposób będą mogli przenieść celebrację do swojego domu i kontynuować ją kolejnego dnia czy też po poprawinach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko na ciasto podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota przyda się do zapakowania zaproszonym weselnych specjałów na wynos. W ten sposób będą mogli przenieść celebrację do swojego domu i kontynuować ją kolejnego dnia czy też po poprawinach.

Opis:
  • Pudełko na ciasto podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota ma prostopadłościenny kształt. Jego złożenie jest niezwykle proste. Na białej tekturze znajdzie się miejsce na dużą naklejkę z personalizacją. Nadrukujemy na niej grafikę koronkowych, kwiatów, zdobiących tę linię projektową. Nie zabraknie także napisów z personalizacją. W centralnej części znajdzie się Słodkie podziękowanie. Poniżej widnieć będą Wasze imiona zapisane pochyłą i pogrubioną czcionką. Pomiędzy nimi znajdzie się znak wodny w postaci łącznika „&”. Poniżej widnieć będzie data Waszego ślubu i wesela. Pudełko można dodatkowo obwiązać złotym sznurkiem, który będzie swoistą kropką nad „i” eleganckiego designu. Pudełko jest duże i zmieścicie w nim słodkości nie tylko przeznaczone dla pary, ale i całej rodziny zaproszonej na ślub. Doskonale komponuje się z innymi dekoracjami z kolekcji Elegancja Złota.
Zastosowanie:
  • Pudełko na ciasto podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota możecie przekazać do kuchni. To tam obsługa będzie przygotowywać poczęstunek dla wychodzących gości. Oczywiście wcześniej musicie to uzgodnić. Pudełka mogą być wcześniej złożone, co ułatwi pracę. Przy pakowaniu ciasta pod koniec imprezy, czy wtedy gdy pierwsi goście będą je opuszczać mogą pomóc starosta i starościna. Oczywiście to Wy powinniście wręczać pudełko z ciastem dziękując gościom za przybycie na wesele i wspólną zabawę. Pudełka na ciasto sprawdzą się także na poprawinach. Wtedy również często przygotowuje się dla gości słodkie podziękowanie. Kilka pudełek na ciasto może znaleźć się także na słodkim stole. Możecie dołączyć tam kartę z dekoracyjnym napisem zachęcającym do częstowania się. Może być to coś w stylu: „Zabierzcie ze sobą odrobinę słodyczy i wesela do domu. Smacznego!” W pudełku na ciasto zmieści się zarówno tort, ciasta, babeczki, jak i ciasteczka, np. makaroniki. Możecie dla każdego gościa przygotować miks słodkości.
Wymiary:
  • 19cm x 12,5cm x 7cm
WAŻNE:
  • pudełka składa się bardzo łatwo, bez użycia kleju
  • posiadają atest do kontaktu z żywnością
  • produkt personalizowany - nadrukujemy imiona Pary Młodej i datę ślubu
  • w zestawie otrzymują Państwo pudełka oraz samoprzylepne etykiety

Zobacz także