Aranżacja na wieczór panieński w ogrodzie.
search
  • Aranżacja na wieczór panieński w ogrodzie.
  • Plenerowy wieczór panieński z dekoracjami w stylu boho.
  • Sól do kąpieli na upominek dla dziewczyn z okazji panieńskiego.

SÓL do kąpieli w szklanej fiolce upominek Wieczór Panieński w plenerze

7,98 zł
Brutto
Szklana fiolka z korkiem i solą do kąpieli. Do fiolek dołączone są ozdobne, personalizowane naklejki. Pomysłowy upominek dla dziewczyn z okazji wieczoru panieńskiego. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 5.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planujesz Wieczór Panieński w stylu boho? Ta szklana fiolka z korkiem i solą do kąpieli stanowi znakomity pomysł na upominki dla dziewczyn. Personalizowane naklejki z delikatną grafiką dopasowaną do okazji sprawią, że będzie to niezapomniany sposób na wspólne uczczenie ostatnich chwil przed ślubem. Po wszystkim każda z dziewczyn może wykorzystać sól w domowym zaciszu.

  • Pomysłowy upominek dla gości na wieczór panieński w postaci szklanej fiolki wypełnionej solą do kąpieli. Przezroczysta fiolka zamykana jest na korek, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo naturalnie. Sól zmiękcza wodę i sprawia, że kąpiel staje się jeszcze bardziej relaksująca. Do soli dołączamy również ozdobne etykiety z napisem „Wieczór Panieński” oraz imieniem przyszłej panny młodej. To upominek, który pasuje do przyjęcia w stylu boho, ale też rustykalnym czy romantycznym.
  • Niech prezenciki z Twojego wieczoru panieńskiego zapadną w pamięć i sprawią przyjemność dwa razy! Raz w dniu przyjęcia, a drugi raz, gdy zostaną użyte podczas kąpieli. To wspaniały sposób na to, aby podziękować dziewczynom za ich wsparcie i obecność. Sól do kąpieli w szklanej fiolce na pewno je zaskoczy. To oryginalny upominek, który świetnie sprawdzi się na kameralnym przyjęciu w gronie najbliższych koleżanek. Koniecznie sprawdź też inne gadżety na wieczór panieński w naszej ofercie!
Wymiary:
  • Długość całkowita wraz z korkiem: 19 cm.
Ważne:
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba fiolek to 5 sztuk.

Zobacz także