Kieszonka na sztućce z personalizacją. Dekoracja stołu na ślub.
search
  • Kieszonka na sztućce z personalizacją. Dekoracja stołu na ślub.

KIESZONKA na sztućce biała dekoracja stołu Wild Flowers

8,99 zł
Brutto

Kieszonka na sztućce z kolekcji Wild Flowers to klasyczny dodatek uzupełniający aranżację stołu na weselu. Jeśli organizujecie wesele w stylu rustykalnym, ekologicznym czy romantycznym z innymi elementami tej linii produktowej, będzie to prawdziwe must have!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 30.

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kieszonka na sztućce z kolekcji Wild Flowers to klasyczny dodatek uzupełniający aranżację stołu na weselu. Jeśli organizujecie wesele w stylu rustykalnym, ekologicznym czy romantycznym z innymi elementami tej linii produktowej, będzie to prawdziwe must have!
Opis:
  • Kieszonka na sztućce z kolekcji Wild Flowers wykonana jest z dbałością o każdy szczegół. Tył kieszonki jest dłuższy, dzięki temu łyżka, widelec czy nóż nie będą z niej wystawać. Jednocześnie kieszonka jest wystarczająco szeroka, by zmieściły się w niej wszystkie sztućce obiadowe. Przednia część kieszonki na sztućce jest ozdobiona grafiką z kolekcji Wild Flowers. Zatem widnieją na niej beżowe i herbaciane róże, które prezentują się niczym akwarelowe dzieło. W górnej części widoczne będą Wasze inicjały zapisane dużą szarą czcionką i przedzielone pionową kreską. Poniżej umieścimy Wasze pełne imiona z łącznikiem „&”. W kolejnym wierszu znajdzie się data Waszego ślubu i wesela.
Zastosowanie:
  • Kieszonka na sztućce z kolekcji Wild Flowers jest detalem, który dopełnia estetykę sali weselnej. Jednocześnie stanowi ochronę dla sztućców przed przypadkowym strąceniem. Sprawia, że spożywanie posiłku na weselu staje się jeszcze bardziej uroczyste. Jej dominujący biały kolor idealnie wpisuje się w ślubną stylistykę i stanowi świetne tło dla połyskujących złotych lub srebrnych sztućców.
  • Z kolei znajdująca się z przodu grafika pięknie komponuje się z kwiatowymi dekoracjami stołu, a także innymi elementami z kolekcji Wild Flowers. Kieszonkę na sztućce można umieścić bezpośrednio na talerzu. Dzięki temu będzie lepiej wyeksponowana. Bez wątpienia poprawi estetykę stołu i sprawi, że zdjęcia stołu weselnego typu makro będą prezentować się jeszcze lepiej.        
Wymiary:
  • 20 cm x 10 cm
Ważne:
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba kieszonek to 30 sztuk.

Zobacz także