Ślubna krówka na upominek dla gości weselnych. Na opakowaniu znajduje się piękna grafika i personalizacja.
search
  • Ślubna krówka na upominek dla gości weselnych. Na opakowaniu znajduje się piękna grafika i personalizacja.

KRÓWKI ślubne personalizowane Wild Flowers 12szt

23,98 zł
Brutto

Krówki z kolekcji Wild Flowers to propozycja słodkiego prezentu dla gości weselnych. Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tradycyjnych polskich słodkości. Na pewno sprawdzi się na wesele z typowo polskim menu, ale nie tylko takie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówki z kolekcji Wild Flowers to propozycja słodkiego prezentu dla gości weselnych. Przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tradycyjnych polskich słodkości. Na pewno sprawdzi się na wesele z typowo polskim menu, ale nie tylko takie.

Opis:
  • Krówki z kolekcji Wild Flowers są zapakowane w okolicznościowe papierowe opakowanie z personalizacją. Widnieje na nim grafika beżowych i herbacianych kwiatów, które zdobią szpiczaste brzegi. Na jednej ze ścianek znajdą się Wasze inicjały przedzielone pionową kreską. Poniżej czarną czcionką będzie zapisana data Waszego ślubu. Na jednej ze ścianek znajdzie się napis: Dziękujemy! Będzie zapisany jasnoszarą czcionką.
  • Design krówek prezentuje się subtelnie i elegancko. Każdy z gości chętnie przypomni sobie smak dzieciństwa i sięgnie po tę słodkość. Oczywiście krówki można zapakować do okolicznościowych pudełeczek z kolekcji Wild Flowers i postawić taki prezencik obok każdego nakrycia. Krówki z kolekcji Wild Flowers świetnie pasują do kawy, ale i do herbaty, nawet gorzkiej i czarnej. Mają karmelowo-śmietankowo-maślany smak, charakterystyczny i nie do podrobienia.
Zastosowanie:
  • Chcecie podarować gościom słodkości, które wprawią ich w dobry nastrój? Doskonałym wyborem będą krówki z kolekcji Wild Flowers. Świetnie sprawdzą się na przyjęcie w stylu rustykalnym, ekologicznym, a nawet romantycznym. Można je umieścić w dużej misie obok księgi gości. W ten sposób będą pod ręką dla gości, którzy będą się do niej wpisywać.
  • Krówki mogą być nagrodami za udział w weselnych zabawach, szczególnie dla dzieci. Sprawdzą się też na słodkim stole, gdzie mogą znaleźć się w tradycyjnym szklanym pojemniku na słodycze z otworem z przodu.     

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także