Personalizowana serwetka z imionami Pary Młodej. Piękna dekoracja stołu na ślub i wesele.
search
  • Personalizowana serwetka z imionami Pary Młodej. Piękna dekoracja stołu na ślub i wesele.

SERWETKA personalizowana dekoracja stołu 40x40cm Wild Flowers

6,48 zł
Brutto

Serwetka na stół z kolekcji Wild Flowers to idealne dopełnienie aranżacji sali weselnej w stylu romantycznym, rustykalnym, ale i glamour. W końcu róże to kwiaty uniwersalne i pasujące do każdej stylistyki. Komplet serwetek możecie nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie i sprawić, że wystrój na weselu będzie wyjątkowy!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 36.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Serwetka na stół z kolekcji Wild Flowers to idealne dopełnienie aranżacji sali weselnej w stylu romantycznym, rustykalnym, ale i glamour. W końcu róże to kwiaty uniwersalne i pasujące do każdej stylistyki. Komplet serwetek możecie nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie i sprawić, że wystrój na weselu będzie wyjątkowy!

Opis:
  • Serwetka na stół z kolekcji Wild Flowers ozdobi nakrycie każdego gościa. To element, który nie wymaga składania, tworzenia trójwymiarowych figur z papieru. W końcu widnieje na nim grafika z personalizacją, którą warto wyeksponować. Zamiast tworzyć kieszonki czy łabędzie, lepiej położyć serwetkę na talerzu. Znajdą się na niej Wasze inicjały przedzielone pionową kreską. Będą zapisane drukowanymi literami i pogrubioną szarą czcionką. Poniżej elegancką tradycyjną, czarną czcionką zapiszemy Wasze pełne imiona, a pomiędzy nimi łącznik „&”. W kolejnym wierszu na serwetce widnieć będzie data Waszego ślubu.
  • Oczywiście nie zabraknie pięknych beżowych i herbacianych kwiatów róż. Świetnie będą się komponować z kwiatowymi dekoracjami utrzymanymi w tej samej tonacji kolorystycznej.
Zastosowanie:
  • Serwetka na stół z kolekcji Wild Flowers może stanowić eleganckie dopełnienie i podstawkę dla prezentu dla gości weselnych. Oczywiście będzie miała także tradycyjne zastosowanie. Zatem gość przed zjedzeniem posiłku rozłoży ją sobie na kolanach, aby zabezpieczyć swoje ubranie. Może również ją odłożyć na bok i użyć po skończonym posiłku do dyskretnego oczyszczenia ust czy palców.
  • Serwetka na stół z kolekcji Wild Flowers jest na tyle dekoracyjna, że sprawdzi się także jako dopełnienie aranżacji pater z owocami albo ciastami. Można ją wyłożyć na spód pojemnika na ciasto, wręczanego gościom na koniec imprezy. W ten sposób dodatkowo podkreśla się okolicznościowy charakter wypieków. 
Wymiary:
  • 40 x 40 cm

Zobacz także