Bilecik na podziękowanie dla gości. Wyjątkowy dodatek na wesele.
search
  • Bilecik na podziękowanie dla gości. Wyjątkowy dodatek na wesele.
  • Personalizowany bilecik z kolekcji Wild Flowers. Modny dodatek ślubny.

BILECIK personalizowany ślubne podziękowanie Wild Flowers

1,50 zł
Brutto

Bilecik z kolekcji Wild Flowers to podziękowanie dla gości w tradycyjnym stylu. Będą swoistym dodatkiem do okolicznościowego prezentu. Dopełnią również aranżację stołów na sali weselnej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bilecik z kolekcji Wild Flowers to podziękowanie dla gości w tradycyjnym stylu. Będą swoistym dodatkiem do okolicznościowego prezentu. Dopełnią również aranżację stołów na sali weselnej.

Opis:
  • Dekoracje sali weselnej i każdego nakrycia z osobna mają bardzo duże znaczenie. W końcu to pierwsze na co zwracają uwagę goście siadając na wyznaczonych miejscach. Dlatego obok winietek, na talerzykach powinny znaleźć się bileciki z podziękowaniem dla gości. Jeśli urządzacie wesele w stylu romantycznym czy też rustykalnym, to bileciki z kolekcji Wild Flowers świetnie się sprawdzą.
  • Bileciki są dwustronne, z jednej strony znajdą się Wasze inicjały, pełne imiona i data ślubu ozdobione grafiką kwiatów róż w beżowej i herbacianej kolorystyce. Z kolei na rewersie znajdzie się zdanie: Dziękujemy, że jesteście z nami w tym szczególnym dla nas dniu!. Ponadto widnieć tam będzie podobna kwiatowa grafika.
Zastosowanie:
  • Bileciki z kolekcji Wild Flowers możecie ustawić na malutkich podstawkach z drewna lub akrylu. Oczywiście mogą znaleźć się na talerzu, obok serwetki. Jednak najpewniejsze będzie położenie bilecików obok prezentu, ewentualnie na nim. Jeśli upominek jest w pudełeczku, to stawiając obok niego bilecik zachęcacie gości do sięgnięcia po niego. Wtedy na pewno zauważą podziękowanie znajdujące się na odwrocie. Bez wątpienia bileciki z kolekcji Wild Flowers będą dla Was jedną z wielu pamiątek ze ślubu i wesela. Możecie je włożyć do teczki ślubnej i wtedy zachowacie namiastkę weselnych dekoracji. Bileciki z kolekcji Wild Flowers świetnie skomponują się z innymi dekoracjami z tej samej linii produktowej.    

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Zobacz także