Pudełko drewniane z prośbą o błogosławieństwo. Wyjątkowy prezent dla rodziców, mamy i taty z okazji ślubu.
search
  • Pudełko drewniane z prośbą o błogosławieństwo. Wyjątkowy prezent dla rodziców, mamy i taty z okazji ślubu.

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Wild Flowers

39,98 zł
Brutto

Błogosławieństwo dla pary młodej z kolekcji Wild Flowers to piękny dodatek, który sprawdzi się jeszcze przed ceremonią ślubu. W końcu według tradycji przed pójściem do kościoła, jeszcze w domu rodzice udzielą Wam błogosławieństwa, co jest wyrazem akceptacji waszego związku, ale też dobrą wróżbą na przyszłość.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Błogosławieństwo dla pary młodej z kolekcji Wild Flowers to piękny dodatek, który sprawdzi się jeszcze przed ceremonią ślubu. W końcu według tradycji przed pójściem do kościoła, jeszcze w domu rodzice udzielą Wam błogosławieństwa, co jest wyrazem akceptacji waszego związku, ale też dobrą wróżbą na przyszłość.

Opis:
  • Błogosławieństwo dla pary młodej z kolekcji Wild Flowers zamknięte jest w drewnianej skrzyneczce stworzonej z dwóch ramek połączonych zawiasami. Drewno ma jasny kolor, co świetnie wpisuje się w radosny i podniosły charakter uroczystości. Jest też symbolem trwałości i długowieczności, a przecież chcecie, by Wasz związek małżeński był na całe życie.
  • W jednej z ramek na białej karcie przyozdobionej kwiatami róż w beżowej i herbacianej kolorystyce widnieje zwrot do rodziców. Rozpoczyna się od słów: „Mamo, Tato!” Jest to swoiste podziękowanie za to, że dali Wam życie, starali się by niczego Wam nie brakowało. Dziękujecie im za cierpliwość, która zaowocowała Waszą dojrzałością i odpowiedzialnością. Wyrażacie wdzięczność za to, że nauczyli Was kochać. W drugiej ramie widnieje zwrot: Kochani Rodzice, a także prośba o błogosławieństwo na wspólną drogę życia. Na końcu zamieścimy Wasze inicjały, imiona i datę Waszego ślubu. Również ta karta będzie przyozdobiona grafiką kwiatów.
Zastosowanie:
  • Wybierając błogosławieństwo dla pary młodej z kolekcji Wild Flowers zyskujecie piękną pamiątkę dla siebie lub dla rodziców. Bez wątpienia może być to element ślubnej sesji, a właściwie ślubnego fotoreportażu. Możecie trzymać w rękach błogosławieństwo dla pary młodej z kolekcji Wild Flowers i zapozować razem z rodzicami do zdjęć. Przed błogosławieństwem podziękowania i prośba zawarte w ramie mogą być położone na stole w otoczeniu świec. W ten sposób stworzycie niezwykle podniosłą atmosferę.   
Wymiary:
  • 15 cm x 16,5 cm.

Zobacz także