Aranżacja ślubna z trawą pampasową. Elementy aranżacji to winietki, tabliczka na stolik oraz pełna zastawa dla gościa.
search
 • Aranżacja ślubna z trawą pampasową. Elementy aranżacji to winietki, tabliczka na stolik oraz pełna zastawa dla gościa.
 • Przezroczyste zaproszenie z akrylowego szkła. Grafika kwiatowa w pastelowych kolorach. Tekst indywidualny pisany czarną czcionką

ZAPROSZENIE ślubne akrylowe - przezroczyste Rustic Pampas

19,98 zł
Brutto
WOW! Najpiękniejsze zaproszenia ślubne znajdziecie tylko u nas. Wyjątkowe akrylowe zaproszenia robią oszałamiające wrażenie. Goście, którzy otrzymają takie zaproszenia nie będą mogli doczekać się Waszej pięknej uroczystości. Kwiatowy motyw doskonale sprawdzi się na weselach w stylu boho!

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

WOW! Najpiękniejsze zaproszenia ślubne znajdziecie tylko u nas. Wyjątkowe akrylowe zaproszenia robią oszałamiające wrażenie. Goście, którzy otrzymają takie zaproszenia nie będą mogli doczekać się Waszej pięknej uroczystości. Kwiatowy motyw doskonale sprawdzi się na weselach w stylu boho!

Opis
:

 • Wyjątkowe zaproszenia ślubne wykonane na szkle akrylowym. Mają formę przezroczystej tafli, na którą naniesiemy trwały nadruk doskonałej jakości. Narożniki każdej karty są zaokrąglone, co daje jeszcze bardziej wyjątkowy efekt. Oryginalne zaproszenie jest udekorowane kwiatami z kolekcji Rustic Pampas, są one w stylu boho, w pastelowych, naturalnych kolorach. W centralnej części zaproszenia nadrukujemy podesłany przez Was treść.
 • Przy zamawianiu zaproszenia proszę w formacie txt przesłać na adres druk@sklepyoms.pl lub wgrać do zamówienia z pomocą odpowiedniej opcji przy produkcie

(Bogaty wybór tekstów do zaproszeń na ślub i wesele znajdziesz tutaj!)

- tekst na zaproszenia

- odmienione imiona i nazwiska gości

 • tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie; w temacie wiadomości proszę wpisać numer zamówienia
 • proszę wpisać odmienione nazwiska jedno pod drugim bez numerowania, np:

Jana Kowalskiego
Tomasza Nowaka
Dorotę Napierałę

Zastosowanie:

 • Piękne zaproszenia w nietuzinkowej formie zachwycą wszystkich! Tak oryginalne zaproszenia będą zapamiętane przez wszystkich gości na długo.
 • Kwiatowy motyw z zaproszeń pozwoli na dobranie reszty kolekcji Rustic Pampas, dzięki temu stworzycie elegancką spójną aranżację na swoim ślubie i weselu.

Wymiary:

 • zaproszenie: 10,5 cm x 14,5 cm

WAŻNE:

 • minimalna ilość produktu w zamówieniu: 20 sztuk

 • UWAGA! na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany przez Ciebie tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, by skrócić czas realizacji zamówienia!


Eleganckie zaproszenia ślubne przezroczyste

Kiedy narzeczeni przygotowujący się do swojego ślubu wybiorą datę oraz miejsca odbycia się samej ceremonii zaślubin, jak i wesela, nadchodzi czas wielkich przygotowań. Obejmują one naprawdę wiele spraw, ale jedną z podstawowych jest oczywiście zawiadomienie gości, którzy będą towarzyszyć Parze Młodej w tak wyjątkowym dniu. Do tego niezbędne są oczywiście zaproszenia. Najlepiej takie, które będą swoim stylem pasować do charakteru planowanych uroczystości oraz zapadną wszystkim w pamięć.

Akrylowe zaproszenia ślubne

Kiedy na swoim ślubie i weselu Para Młoda życzy sobie uczestnictwa swoich bliskich, rodziny oraz znajomych, to całość nie uda się bez wręczenia wszystkim gościom zaproszeń. W Polsce już od setek lat panuje tradycja obdarowywania (czasami też wysyłania), przez przyszłych małżonków wszystkim gościom eleganckich i specjalnie przygotowanych powiadomień. Pozostawiane w domach, stają się one pamiątką na lata, dlatego warto, by Para Młoda dołożyła wszelkich starań do wybrania zaproszeń jak najbardziej niezwykłych i zapadających w pamięć. Ważne wydarzenie, jakim jest zawarcie małżeństwa powinno zostać uświetnione hitowymi kartkami, które charakteryzują się naprawdę ciekawym wyglądem. Dodatkową zaletą będzie na pewno to, że mogą one nawiązywać do stylu organizowanego wesele. Takie właśnie wytyczne spełniają prezentowane powyżej zaproszenia ślubne przezroczyste, ozdobione kwiatami - a więc doskonale wpisujące się w tak modny ostatnio styl boho.

Zaproszenia ślubne na szkle – pamiątka na długie lata

Oferowane przez nas akrylowe zaproszenia ślubne, ze względu na swoją wyjątkowość, mogą trafić w gust wielu Młodych Par. Do tego są to produkty piękne, o oryginalnym designie i wykonane z najwyższą starannością. Najważniejsze jest oczywiście to, że te przezroczyste zaproszenia mogą prezentować się o wiele bardziej stylowo niż te klasyczne, czyli papierowe. Ich niepowtarzalny wygląd i elegancja są podkreślone jeszcze bardziej dzięki użyciu ozdobnej czcionki dla personalizowanego tekstu. Zaproszenia są dekorowane ciekawymi wzorami kwiatowymi, które dodają całości romantyzmu, tak potrzebnego w ślubnej stylistyce. Sprawdzą się więc na ślubach w stylu boho. Z racji tego, że są oryginalnie transparentne, pasują też jednak idealnie do wesel w pełni nowoczesnych, w bardziej surowej aranżacji.

Zobacz także