Personalizowane zaproszenie ślubne na akrylu. Piękny dodatek, który pozwoli zaprosić gości
search
 • Personalizowane zaproszenie ślubne na akrylu. Piękny dodatek, który pozwoli zaprosić gości
 • Akrylowe zaproszenie na wesele. Modna grafika z delikatnymi gałązkami.

ZAPROSZENIE ślubne akrylowe - przezroczyste Greenery

19,98 zł
Brutto
Zaproszenie akrylowe Greenery to kwintesencja dobrego stylu i pięknej estetyki. Ale zachwyca też oryginalnością. Na pewno osoby, które je otrzymają będą nim zachwycone. Wysoka jakość wykonania i trwałość stanowią kolejną zaletę. To świetna alternatywa dla zaproszeń papierowych.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaproszenie akrylowe Greenery to kwintesencja dobrego stylu i pięknej estetyki. Ale zachwyca też oryginalnością. Na pewno osoby, które je otrzymają będą nim zachwycone. Wysoka jakość wykonania i trwałość stanowią kolejną zaletę. To świetna alternatywa dla zaproszeń papierowych.

Opis:
 • Zaproszenie akrylowe Greenery prezentuje się niezwykle elegancko. Subtelna forma, ale i piękna estetyka są od razu widoczne. Delikatne zdobienia w formie dekorów przedstawiających gałązki oliwne nie tylko dopełniają stylu, ale też mają dużą wartość symboliczną. Wszak takie gałązki są symbolem szczęścia i zgody, ale też miłości oraz dobrobytu, czyli tego, czego życzycie sobie w Waszym małżeństwie. Jednak są to także życzenia dla Waszych gości, którzy wspólnie z Wami celebrują ten jakże wyjątkowy dla Was dzień. Całość tworzy efekt lustrzanej tafli i kontrast, co dodaje jeszcze więcej elegancji. Warto jeszcze zwrócić uwagę na personalizację, wszak na zaproszeniu umieścimy Wasze imiona, a także imię i nazwisko zaproszonych gości, ewentualnie dopisek o osobach towarzyszących i najważniejsze informacje dotyczące miejsca i daty.
 • Przy zamawianiu zaproszenia proszę w formacie txt przesłać na adres druk@sklepyoms.pl lub wgrać do zamówienia z pomocą odpowiedniej opcji przy produkcie
- tekst na zaproszenia
- odmienione imiona i nazwiska gości
 • tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie; w temacie wiadomości proszę wpisać numer zamówienia
 • proszę wpisać odmienione nazwiska jedno pod drugim bez numerowania, np:

Jana Kowalskiego
Tomasza Nowaka
Dorotę Napierałę
Zastosowanie:
 • Zaproszenia akrylowe Greenery jest nie tylko piękne, ale też bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu stanowi świetną pamiątkę. Zatem na pewno osoby, które zaprosicie nie wyrzucą takiego zaproszenia i przez lata będą je przechowywać. Tym bardziej, że drukowane napisy nie ścierają się, zaś kontrast, który można od razu zauważyć zapewni łatwość w odczytaniu treści. Także dla Was takie zaproszenie będzie wyjątkową pamiątką, która będzie Wam przypominać o Waszym dniu. Warto je więc zachować i schować do innych pamiątek. A gdy przyjdą kłótnie czy pojawi się rutyna, możecie wyjąć, choćby owe zaproszenie i przypomnieć sobie, co Was łączy. Tak jak zaproszenie jest oryginalne i niepospolite tak i w Waszym związku nie powinna pojawić się rutyna. Oczywiście zaproszenie możecie też umieścić w widocznym miejscu, choćby na komodzie, wszak jest tak stylowe, że będzie stanowić dodatkową dekorację.
Wymiary:
 • zaproszenie: 10,5 cm x 14,5 cm
WAŻNE:
 • minimalna ilość produktu w zamówieniu: 20 sztuk

 • UWAGA! na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany przez Ciebie tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, by skrócić czas realizacji zamówienia!


Zobacz także