Koperty do zaproszeń ślubnych w kolorach do wyboru.
search
 • Koperty do zaproszeń ślubnych w kolorach do wyboru.
 • Zaproszenie ślubne mają papier do wyboru, w trzech rodzajach papieru
 • Zaproszenia ślubne w minimalistycznym wydaniu. Wzbogacone o grafikę kwiatową.
 • Personalizowane zaproszenie na ślub w jasnej kolorystyce, z czarną grafiką.

ZAPROSZENIE ślubne personalizowane Minimal

3,50 zł
Brutto
Zaproszenie na ślub to pierwsza szansa na zrobienie dobrego wrażenia i wywołanie ekscytacji nadchodzącą uroczystością. Warto przyłożyć wagę do procesu wybierania zaproszeń. W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
 • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Rodzaj papieru: papier matowy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaproszenie na ślub to pierwsza szansa na zrobienie dobrego wrażenia i wywołanie ekscytacji nadchodzącą uroczystością. Warto przyłożyć wagę do procesu wybierania zaproszeń. W końcu pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Nasz sklep online ŚlubeZakupy.pl ułatwia ci to zadanie, sprzedając wyłącznie produkty, które przeszły staranną selekcję. Oferowane przez nas zaproszenie ślubne sprawi, że zaproszeni goście będą niecierpliwie odliczać dni do uroczystości!

Opis:

Zaproszenie ma personalizowany charakter, co czyni je wyjątkowym, unikalnym i charakterystycznym. Na zaproszeniu znalazło się miejsce na wszystkie najważniejsze informacje. Złotą, elegancką czcionką wyróżniono imiona pary młodej oraz datę ślubu. Znajduje się tam również informacja o miejscu zarówno ceremonii, jak i wesela. 

U dołu zaproszenia znajduje się prośba o potwierdzenie przybycia, a także telefon kontaktowy do pary młodej. Znacznie ułatwia to organizację ślubu, pozwalając lepiej się przygotować. Treść zaproszenia zwieńcza cytat oddający płomienną naturę uczucia łączącego parę młodą.

Zaproszenie na ślub utrzymane jest w niezwykle gustownej, minimalistycznej, kojarzącej się z luksusem oraz elegancją estetyce. Wytworne ilustracje kwiatów zdobią zarówno przednią, jak i tylną część zaproszenia.

Kompozycja kolorystyczna, składająca się z czerni, bieli to sprawdzona receptura, zarezerwowana dla produktów klasy premium. Jej wybór zwiastuje wyjątkowy, niezapomniany ślub najwyższej klasy. 

Zaproszenie składa się jednej, dwustronnej kartki. Zamawiając je, masz możliwość wyboru papieru, na jakim będzie wydrukowane oraz koloru koperty. Daje ci to pełną kontrolę nad procesem zapraszania gości.

Zastosowanie:

Oferowane przez nas zaproszenie na ślub wyznacza trendy, zamiast za nimi podążać. Wybierając je, decydujesz się na niebanalny i nieszablonowy projekt, przygotowany przez prawdziwego mistrza ślubnego rzemiosła. Zależy ci, aby twój ślub był na ustach twoich gości jeszcze na długo przed uroczystością? Nasze zaproszenie na ślub to gwarancja sukcesu i zapadającego w pamięci wrażenia.

Kupując w naszym sklepie online ŚlubneZakupy.pl, wybierasz sprawdzone i najwyższej jakości. Wybierz nasze zaproszenie na ślub i dołącz do setek zadowolonych, usatysfakcjonowanych i szczęśliwych klientów!

 • Podczas zamawiania zaproszenia należy przesłać personalizację w formacie txt na adres druk@sklepyoms.pl
 
- tekst na zaproszenie
- odmienione imiona i nazwiska gości
 • Tekst będzie drukowany w takiej formie, w jakiej zostanie przesłany, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie; w temacie wiadomości proszę wpisać numer zamówienia.

 • Proszę wpisać odmienione nazwiska jedno pod drugim bez numerowania, np.:

Jana Kowalskiego
Tomasza Nowaka

Wymiary:

 • 12 × 17 cm

Ważne:

 • minimalna ilość zaproszeń w zamówieniu: 20 sztuk

 • w zestawie znajduje się koperta, kolor wybierz z dostępnych wariantów

 • UWAGA! Na wszystkich zaproszeniach drukujemy jeden podany przez Ciebie tekst! Nie wysyłamy wizualizacji zaproszeń, by skrócić czas realizacji zamówienia!

Zobacz także