ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Zauroczenie
search
 • ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Zauroczenie
 • Album ślubny na pamiątkowe zdjęcia idealnie sprawdzi się jako prezent dla Pary Młodej.
 • Album ślubny na pamiątkowe zdjęcia idealnie sprawdzi się jako prezent dla Pary Młodej.

ALBUM ślubny na zdjęcia prezent dla Pary Młodej Zauroczenie

94,98 zł
Brutto

Efektowny album ślubny idelanie sprawdzi się, aby pomieścić zdjęcia z wyjątkowego wydarzenia. Świetnie nadaje się jako prezent dla Pary Młodej. Z pewnością wypełniony zdjęciami będzie niesamowitą pamiątką z tego dnia. Również sprawdzi się jako prezent dla rodziców, dziadków, którzy chcieliby mieć fotografie z tego wyjątkowego czasu dla siebie.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Efektowny album ślubny idealnie sprawdzi się, aby pomieścić zdjęcia z wyjątkowego wydarzenia. Świetnie nadaje się jako prezent dla Pary Młodej. Z pewnością wypełniony zdjęciami będzie niesamowitą pamiątką z tego dnia. Również sprawdzi się jako prezent dla rodziców, dziadków, którzy chcieliby mieć fotografie z tego wyjątkowego czasu dla siebie.

Opis:
 • Album posiada elegancką okładkę, z jasnej ekoskóry. Nadaje ona upominkowi stylowego charakteru. Górną i dolną część okładki wzbogaca grafika przedstawiająca kwiaty z kolekcji Zauroczenie. Nadają one romantyczności, a ich kolorystyka zdecydowanie wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Centralną część okładki wzbogaca personalizacja w postaci imion Pary Młodej. Jasnoróżową czcionką wykonamy również napis: ŚLUBNE WSPOMNIENIA. Data ślubu oczywiście też znajdzie swoje miejsce, w dolnej części okładki. 

 • Wewnątrz albumu znajdują się grube karty w jasnej kolorystyce. Rozdzielone są one specjalną kalką, która sprawia, że zdjęcia są chronione przed uszkodzeniami, zniszczeniami. Na pewno wpłynie to na trwałość zachowania wyjątkowych wspomnień w zdjęciach. Zdjęcia w albumie umieścić można poprzez samodzielne wklejenie ich, w naszej ofercie dostępne są również specjalne przylepce do zdjęć. Od rozmiaru zdjęć zależy ile ich zmieści się w albumie.

Zastosowanie:
 • Wyjątkowy prezent ślubny dla bliskich osób w postaci albumu. Na pewno bardzo spodoba się nowożeńcom. Album posiada piękną okładkę z modną grafiką, ale również z personalizacją. Będzie to świetna pamiątka z wesela, ślubu, czy też sesji narzeczeńskiej. Również spędzanie czasu na wklejaniu zdjęć, będzie idealnym momentem na ślubne wspomnienia.

 • Jak podziękować rodzicom? Z pewnością wypełniony album Waszymi zdjęciami będzie niezwykłym prezentem. Również możecie umieścić tam zdjęcia z Waszego dzieciństwa, czy też wspólne z rodzicami. Taki upominek bardzo ich wzruszy, a przy tym pomoże wspomnieniami wracać do wyjątkowych wydarzeń.

Wymiary:
 • 60 stron (30 kartek)
 • Format albumu wysyłany losowo: 29cm x 29cm lub 24cm x 29cm

Zobacz także