Album welurowy ze złotym napisem Miłość.
search
  • Album welurowy ze złotym napisem Miłość.
  • Księgi welurowe w kolorze okładki do wyboru na wesele.
  • Album welurowy z białymi kartami przekładany półpergaminem.
  • Welurowy album ze złotym napisem Miłość.

ALBUM KSIĘGA welurowa okładka ze złotym napisem Miłość

94,98 zł
Brutto

Album i księga 2w1 na wpisy i zdjęcia. Okładka welurowa ze złotym ozdobnym napisem miłość.

Kolory: Kremowy
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli kochasz gromadzić wspomnienia w analogowej postaci, to ten album i księga w jednym będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ma welurową okładkę z ozdobnym napisem „miłość”. Dzięki temu stanowi nie tylko wspaniałe miejsce na zebranie wpisów i zdjęć, ale jest na tyle atrakcyjny, że po prostu przyjemnie się na niego patrzy. To ślubne must have!

Album i księga 2w1 z welurową okładką. Wewnątrz znajdują się białe kartki z wysokogatunkowego papieru - doskonałe na wpisy, jak i wklejanie zdjęć. Strony są od siebie oddzielone arkuszami półpergaminu, który zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Oprawa jest sztywna, ale przyjemna w dotyku za sprawą weluru i stanowi dobrą ochronę dla cennej zawartości. Przez całą okładkę biegnie złoty napis „miłość” wykonany ozdobną czcionką. Okładka może mieć jeden z 5 dostępnych kolorów do wyboru.

Album i księga gości to połączenie obu tych rozwiązań i świetna propozycja dla osób, które lubią gromadzić wspomnienia. Tu możesz stworzyć własny album złożony z wpisów, życzeń i dedykacji uzupełnionych o pamiątkowe fotografie. To wspaniałe rozwiązanie zarówno na wieczór panieński, jak i na wesele. Dla gości będzie to jednocześnie ciekawa atrakcja i okazja do tego, by spokojnie wyrazić swoje życzenia, a być może i cenne rady na nową drogę życia. Wybierz kolor okładki spośród kilku dostępnych opcji!

Wymiary:

  • rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek).