Dekoracja weselnego stołu wzbogacona o kolekcję Romantyczna. Ozdoby zachowane są w minimalistycznym stylu.
search
 • Dekoracja weselnego stołu wzbogacona o kolekcję Romantyczna. Ozdoby zachowane są w minimalistycznym stylu.
 • Prezent dla świadkowej w pudełku. Wewnątrz znajduje się ciekawa zawartość w postaci słodyczy i zapachu.

PREZENT dla świadkowej podziękowanie w pudełku Romantyczny Ślub

59,98 zł
Brutto
Zaskakujący prezent dla świadkowej w postaci uroczego zestawu z ciekawą zawartością. Wewnątrz umieścimy słodkości oraz piękne zapachowe dodatki. Świadkowa to bardzo ważna osoba, dlatego powinna otrzymać wyjątkowe podziękowanie. 


Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaskakujący prezent dla świadkowej w postaci uroczego zestawu z ciekawą zawartością. Wewnątrz umieścimy słodkości oraz piękne zapachowe dodatki. Świadkowa to bardzo ważna osoba, dlatego powinna otrzymać wyjątkowe podziękowanie. Gotowy zestaw prezentowy to z pewnością niezwykły pomysł na prezent dla świadkowej.
Opis:
 • Kwadratowe pudełko w modnym, kraftowym odcieniu, posiada również zamykane wieczko. Dno pudełka zostanie wyłożone jasnym wypełnieniem, aby upominki prezentowały się bardziej efektownie. Wewnątrz pudełka umieścimy ciekawe prezenciki dla świadkowej. W opakowaniu znajduje się: lizak czekoladowy, mleczne czekoladki, świeczka zapachowa, torebka zapachowa. Lizak w postaci tabliczki czekolady jest o malinowym smaku, wykonany z białej czekolady z malinami. Można wykorzystać go na dwa sposoby, jako tradycyjny lizak lub rozpuszczenie go w gorącym mleku jako napój. Na lizaku widnieje również ozdobna etykietka, która obejmuje personalizację i napis Dziękujemy. Do zestawu dołączone jest również pięć czekoladek, które wykonane są z wysokiej jakości belgijskiej czekolady. Znajdują się w złotym papierku, na którym umieścimy różowe ozdobne etykietki z napisem Dziękujemy.

 • Wewnątrz ozdobnego pudełka umieścimy również trochę zapachu w postaci torebki zapachowej oraz świeczki. Świeczka zapachowa umieszczona jest w szklanym słoiku, który posiada ozdobne szklane wieko. Do świecy dołączona jest etykietka, na której widnieje napis Dziękujemy, ale również personalizacja obejmująca imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Całość prezentuje się bardzo efektownie i stylowo, a świadkowa na pewno będzie pod ogromnym wrażeniem.

Zastosowanie:
 • Oryginalne podziękowanie dla świadkowej w postaci gotowego zestawu prezentowego. Wewnątrz pudełka umieścimy ciekawą zawartość, która z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Świadkowa to bardzo ważna osoba, która ma istotny wpływ na organizację wesela. Podziękowanie dla świadkowej powinno być wyjątkowe, a zestaw prezentowy w pudełku z pewnością to bardzo ułatwi. Efektowne upominki na pewno sprawdzą się jako prezent dla świadkowej. 

Wymiary:
 • pudełko ok.  21 x 21 x 7 cm,
 • czekoladka ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
 • lizak długość całkowita ok. 16 cm,
 • świeca wysokość: 9 cm.

Zobacz także