Regulamin wesela w białym kolorze. Posiada piękny wzór graficzny.
search
  • Regulamin wesela w białym kolorze. Posiada piękny wzór graficzny.

REGULAMIN WESELA Elegancja Złota

1,29 zł
Brutto
Regulamin Wesela z kolekcji Złota Elegancja to nietuzinkowy element sali weselnej czy też każdego stołu weselnego. Wzbudzi wielkie zainteresowanie, ale nie powinien wzbudzić oburzenia, a raczej uśmiech na twarzy.
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Regulamin Wesela z kolekcji Złota Elegancja to nietuzinkowy element sali weselnej czy też każdego stołu weselnego. Wzbudzi wielkie zainteresowanie, ale nie powinien wzbudzić oburzenia, a raczej uśmiech na twarzy.

Opis:
  • Regulamin Wesela z kolekcji Złota Elegancja to rzadko spotykany element na weselach. Nie chodzi tu o spis typowych nakazów i zakazów, a raczej takich zasad, które sprawiają, że każdy będzie się dobrze bawił, w końcu wesele jest po to, aby radować się z parą młodą, a nie denerwować czy smucić.
  • Zresztą jeden z punktów regulaminu o tym mówi. Ponadto wyszczególniona jest dbałość o pełne kieliszki, aby goście nie zaglądali do pustych. Wśród zasad znalazła się i taka, by małżonkowie czy partnerzy przynajmniej raz zaprosili do tańca żony lub partnerki. Narzekanie na weselu także jest niewskazane, bo konsekwencją ma być zorganizowanie lepszego w ciągu pół roku.
  • Oczywiście wszystko jest zgrabnie ubrane w słowa i należy to traktować z przymrużeniem oka. Regulamin jak wszystkie elementy kolekcji opatrzony jest grafiką kwiatów w koronkowym stylu. Na jednej stronie widnieje napis „Regulamin wesela”. Na drugiej są wyszczególnione wszystkie punkty regulaminu, których jest 15.
Zastosowanie:
  • Regulamin Wesela z kolekcji Złota Elegancja może być umieszczony na każdym stoliczku, jeśli takie jest właśnie rozmieszczenie mebli na sali. Jeśli są na niej długie stoły, to regulamin najlepiej ustawić na niewielkim stelażu, tuż obok menu. Można też postawić go na dużym stelażu przy wejściu na salę. Każdy wchodząc będzie mógł się z nim zapoznać.
  • Regulamin może być również rozdany wszystkim gościom przy wejściu. Inną opcją jest ta, by świadek lub świadkowa, czyli starosta bądź starościna odczytali treść regulaminu. Powinno się to odbyć na środku sali z mikrofonem, tak aby wszyscy mogli go usłyszeć. Potem może być posłany do wglądu po całej sali. W przypadku gdy ktoś uporczywie łamie zapisy regulaminu, może mu to zostać wypomniane, oczywiście w humorystyczny sposób. O przestrzeganie zapisów regulaminu dotyczących tańca może dbać DJ, wodzirej bądź zespół weselny.
Wymiary:
  • rozmiar kartki z nadrukiem: A4

WAŻNE:
  • kartki wysyłane są rozłożone – możesz je zwinąć w rulon lub położyć na stołach rozłożone
  • cena nie obejmuje tasiemki czy kokardki do zawiązania regulaminu, dokup ją dodatkowo

Zobacz także