Różowe serwetki na panieński. W kształcie muszelki z napisem bride to be.
search
  • Różowe serwetki na panieński. W kształcie muszelki z napisem bride to be.
  • Serwetki papierowe w kształcie muszelki. Dekoracja na panieński.

SERWETKI papierowe muszelki z napisem Bride to Be

19,48 zł
Brutto
Papierowe serwetki w kształcie muszelki. Na ich powierzchni znajduje się napis: bride to be. Piękna dekoracja stołu na wieczór panieński.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Papierowe serwetki w kształcie muszelki. Na ich powierzchni znajduje się napis: bride to be. Piękna dekoracja stołu na wieczór panieński.

  • Zestaw serwetek w ilości w sam raz odpowiedniej na kameralną imprezę w niewielkim gronie. Mają nie tylko grafikę, ale też kształt muszelki z napisem „Bride to Be”. Są wykonane z wysokiej jakości papieru, który doskonale sprawdzi się w praktyce. Chusteczki można rozłożyć, by lepiej spełniały swoje zadania. Doskonała ozdoba stołu na imprezę organizowaną w domu lub w lokalu. Znakomity dodatek na przyjęcia tematyczne, gdzie motywem przewodnim jest np. kolor różowy, podwodny świat, mała syrenka lub wiele innych. Te niesamowite serwetki papierowe w kształcie muszelki z napisem Bride to Be to świetny pomysł na wieczór panieński. To obowiązkowa dekoracja stołu na imprezę, ale jednocześnie jej postać jest niespotykana. Te serwetki mają też walor praktyczny, a co najważniejsze, możesz je dopasować do różnych tematów przewodnich. Połączenie odcieni różu podkreśla kobiecy charakter przyjęcia.
  • Niezależnie od tego, czy organizujesz huczną imprezę w lokalu, czy może kameralne przyjęcie w gronie najbliższych przyjaciółek, te serwetki papierowe w kształcie muszelki sprawdzą się bezbłędnie! Zachwycają swoim kobiecym designem i połączeniem różnych odcieni różu z białym napisem oraz złotymi akcentami. Poza walorem dekoracyjnym te serwetki sprawdzą się również w praktyce. Koniecznie sprawdź też inne akcesoria i dekoracje z kolekcji „Bride to Be”.
Wymiary:
  • wymiary po rozłożeniu ok. 27.5 x 26 cm,
  • wymiary po złożeniu ok. 13.5 x 13 cm.

Zobacz także