Różowa aranżacja stołu z dekoracjami na panieński.
search
  • Różowa aranżacja stołu z dekoracjami na panieński.
  • Dekoracje stołu na wieczór panieński.
  • Czekoladownik z merci. Podziękowanie na panieński dla dziewczyn.

MERCI w ozdobnym opakowaniu upominek na panieński Bride to Be

23,98 zł
Brutto
Czekolada Merci w opakowaniu na podziękowanie na wieczór panieński. Na ozdobnej etykiecie umieścimy napis: Dziękuję że jesteś Bride to Be. Personalizowany upominek na panieński.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekolada Merci w opakowaniu na podziękowanie na wieczór panieński. Na ozdobnej etykiecie umieścimy napis: Dziękuję że jesteś Bride to Be. Personalizowany upominek na panieński.

  • Personalizowany upominek na wieczór panieński. Pyszna czekolada MERCI z ozdobną etykietą. Opakowanie ma biały kolor i napis „Bride to Be + Dziękuję, że jesteś”. Personalizacja obejmuje imię przyszłej panny młodej oraz datę wieczoru panieńskiego. Napis ma złoty kolor, który ładnie kontrastuje z białym tłem opakowania. Doskonały pomysł na słodki upominek dla osób biorących udział w imprezie.
  • Chcesz w ciekawy sposób podziękować dziewczynom za obecność na Twoim wieczorze panieńskim? Czekolada MERCI w ozdobnym opakowaniu z kolekcji Bride to Be zdecydowanie spełnią takie zadanie. Personalizacja sprawi, że nie będzie to zwykła czekolada, a coś, co idealnie dopasuje się do świętowanej okazji. Poza tym w ten prosty, ale niezwykły sposób wyrazisz swoją wdzięczność dla dziewczyn za obecność na przyjęciu. Choć w wieczorze panieńskim chodzi głównie o przyszłą pannę młodą i to ona jest głównym bohaterem tego wydarzenia, warto zadbać też o gości. Bez grona najbliższych przyjaciółek, koleżanek czy kobiet z rodziny trudno byłoby cokolwiek świętować. Dlatego podziękuj im za obecność i spraw, by one również poczuły się docenione i wyjątkowe! Słodki smak rozpływającej się w ustach czekolady kocha każda kobieta, dlatego właśnie będzie to znakomity wybór. Z pewnością przyda się następnego dnia do porannej kawy po imprezie!
Wymiary:
  • 21,5 x 10,5 cm

Zobacz także