Dekoracje stołu na panieński.
search
  • Dekoracje stołu na panieński.
  • Dekoracje i dodatki w kolorze różowego złota.
  • Krówki w ozdobnych owijkach z personalizacją. Podziękowanie na panieński.

KRÓWKI cukierki podziękowanie na panieński dla dziewczyn Bride to Be 12szt

19,98 zł
Brutto

Krówki w ozdobnych owijkach to pomysł na podziękowanie z okazji wieczoru panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planujesz wieczór panieński przyjaciółki? Chcesz, aby było to wydarzenie, które każda z jego uczestniczek będzie długo wspominać jako fantastycznie spędzony czas? Zadbaj o niezapomnianą atmosferę, sięgając po pasujące do motywu przewodniego, eleganckie dekoracje, idealnie komponujące się z nimi akcesoria, ale też różnorodne, dopełniające klimat drobiazgi. Nie zapomnij także o niespodziankach dla gości, takich, jak np. pyszne, mleczne krówki w specjalnie przygotowanych na tę okazję, personalizowanych, ozdobnych papierkach.

Słodkie, rozpływające się w ustach cukierki to niezwykle popularne słodycze. Dlatego też warto to właśnie na nie postawić, szukając smakołyków na wieczór panieński. Zapakowane w stylowe, ozdobne owijki słodycze bez wątpienia będą cieszyć się ogromną popularnością wśród zaproszonych gości. Papierki, w których znajdują się łakocie, posiadają personalizowany nadruk w modnym różowym kolorze, obejmujący napis "Bride to Be", imię przyszłej panny młodej oraz datę. Całość dopełniona została dwoma maleńkimi, uroczymi serduszkami.

Oferowane przez nas, personalizowane krówki na wieczór panieński z powodzeniem pełnią rolę przekąski dla uczestników imprezy, ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się one także jako słodkie podziękowanie dla osób, które wzięły udział w wydarzeniu. Umieszczone np. w ozdobnym pudełeczku cukierki mogą być pamiątką samą w sobie lub stanowić część większego zestawu gadżetów. Ich ogromną zaletą jest fantastyczny, uwielbiany przez mnóstwo osób słodki smak. Dodatkowym atutem słodyczy dostępnych na naszej stronie jest fakt, że zostały one owinięte w papierki, których szata graficzna idealnie pasuje do innych, znajdujących się w jego ofercie akcesoriów. Zamawiając balony, serwetki, papierowe talerzyki, czy też jednorazowe kubeczki utrzymane w tej samej stylistyce można niezwykle łatwo zadbać o wyjątkową oprawę organizowanego wieczoru panieńskiego.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także