Dekoracja stołu na wieczór panieński.
search
  • Dekoracja stołu na wieczór panieński.
  • Piękna aranżacja stołu w różowej kolorystyce.
  • Czekoladki mleczna w ozdobnych etykietach. Podziękowanie na panieński

CZEKOLADKI słodki poczęstunek na panieński Bride to Be 10szt

24,90 zł
Brutto
Czekoladki mleczne w złotych papierkach. Do zestawu dołączymy ozdobne etykietki z personalizacją.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada zadanie. Aby przygotować epicką, niezapomnianą imprezę, musisz zadbać o mnóstwo, istotnych kwestii. Warto jednak mieć na uwadze to, jak zostanie zapamiętane dane wydarzenie Często decydują o tym z pozoru mało istotne szczegóły. Dlatego też nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę! Już dziś znajdź fantastycznie prezentujące się dekoracje, funkcjonalne, ale i eleganckie akcesoria, prezenty dla przyszłej panny młodej, a także drobiazgi dla osób, które będą jej towarzyszyły w ten wyjątkowy wieczór. Niech nie przeraża Cię długa lista sprawunków. Wszystko, czego potrzebujesz, szybko i wygodnie zamówisz na stronie naszego sklepu.

Chcesz, aby każdy moment organizowanego przez Ciebie przyjęcia był chwilą wartą zapamiętania? Zatroszcz się więc o oryginalne przywitanie gości, ciekawe atrakcje w jego czasie, a także miłe pożegnanie pod koniec wieczoru panieńskiego. Coraz popularniejszym zwyczajem, który sprawia, że każdy z radością wspomina tej dzień, jest wręczanie podziękowania uczestnikom imprezy. Może ono przyjąć różnorodną formę. W ostatnim czasie na topie są przede wszystkim personalizowane pamiątki i słodkości ze specjalnie przygotowanymi owijkami, takie jak oferowane przez nas czekoladki. Otoczone złotkiem słodycze, dodatkowo posiadają samoprzylepne białe etykiety z napisem "Bride to Be". Poniżej tekstu wydrukowanego elegancką czcionką w różowym kolorze, znajduje się symbol serca, imię przyszłej panny młodej i data. Zamknięte w prostym, ale uroczym opakowaniu kawałki rozpływającej się w ustach czekolady to pomysłowy dodatek, który pomoże Ci znać o odpowiednią oprawę organizowanego wieczoru panieńskiego.

Personalizowane słodycze na stałe weszły już do kanonu popularnych, imprezowych gadżetów. Czekoladki w ozdobnych papierkach sprawdzają się jako pyszna przekąska, którą można postawić na stole wśród pasujących do nich pod względem szaty graficznej serwetek lub innych akcesoriów. Mogą one pełnić też rolę upominku pożegnalnego dla gości.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także