Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński. Idealny dodatek na imprezę.
search
  • Księga pamiątkowa na Wieczór Panieński. Idealny dodatek na imprezę.

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Forever Together BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Księga personalizowana na wieczór panieński Forever Together to sentymentalny prezent dla przyszłej panny młodej Może ją podarować świadkowa wspólnie z koleżankami zaproszonymi na imprezę. Na pewno wywoła łzy wzruszenia i być może już w czasie zabawy zabierzecie się za jej wspólne wypełnianie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga personalizowana na wieczór panieński Forever Together to sentymentalny prezent dla przyszłej panny młodej Może ją podarować świadkowa wspólnie z koleżankami zaproszonymi na imprezę. Na pewno wywoła łzy wzruszenia i być może już w czasie zabawy zabierzecie się za jej wspólne wypełnianie.

Opis
:
  • Księga personalizowana na wieczór panieński Forever Together jest efektownym podarunkiem dla bohaterki wieczoru panieńskiego. To miejsce na wspomnienia związane z tym wyjątkowym wydarzeniem.
  • Na okładce widnieją kwiaty w kolorystyce różu, fioletu i złota. Są one przesłonięte dekorem rombu, który podkreślony jest różowymi krawędziami. Wewnątrz znajduje się napis: „Księga wspomnień wieczoru panieńskiego” + imię przyszłej panny młodej. W kolejnym wierszu znajdzie się także data, aby nigdy nie zapomniała, kiedy odbyła się wspaniała impreza w gronie przyjaciółek.
  • Księga jest w twardej oprawie i ma prostokątny kształt. Jest wykonana z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Księgę możecie wręczyć już na początku imprezy albo po prostu położyć ją na stoliku. Na pewno przyszła panna młoda będzie zachwycona.
Zastosowanie:
  • Księga personalizowana na wieczór panieński Forever Together to prezent, który może stać się atrakcją imprezy. Każda z zaproszonych kobiet może wpisać do niej kilka słów. Będą to życzenia dla panny młodej w formie humorystycznej albo tradycyjnej. W końcu można wpisać wierszyk, cytat czy nawet fragment piosenki. Będzie to świetna pamiątka.
  • Taką księgę kobieta chętnie będzie przeglądać już po ślubie i wspominać czas spędzony z przyjaciółkami. Oprócz życzeń do księgi mogą trafić zdjęcia. Część księgi można wypełnić wcześniej, np. zdjęciami ze wspólnych wypadów w gronie przyjaciółek. Resztę warto wypełnić już na samej imprezie. Można nawet w czasie jej trwania wklejać zdjęcia. Wystarczy, że jedna z Was posiada aparat typu Polaroid albo na imprezie jest fotobudka. W końcu w tej ostatniej można od razu wydrukować wykonane zdjęcia, które na pewno będą nietuzinkowe. Przeglądanie księgi będzie okazją do ponownego spotkania i powspominania tego, o czym wiedzą tylko uczestniczki imprezy.
Wymiary:
  • 22cm x 31cm; 50 kartek (100 stron).

Zobacz także