KSIĘGA GOŚCI weselnych Special Day BIAŁE/CZARNE KARTKI
search
  • KSIĘGA GOŚCI weselnych Special Day BIAŁE/CZARNE KARTKI
  • KSIĘGA GOŚCI weselnych Special Day BIAŁE/CZARNE KARTKI

KSIĘGA GOŚCI weselnych Special Day BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga Gości z kolekcji Specjal Day jest pięknym dopełnieniem ślubu i wesela. Warto wybrać ją na uroczystość, która powinna być niezapomniana. Niewątpliwie taki podarunek sprawia, że każde życzenia pozostaną uwiecznione.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga Gości z kolekcji Special Day jest pięknym dopełnieniem ślubu i wesela. Warto wybrać ją na uroczystość, która powinna być niezapomniana. Niewątpliwie taki podarunek sprawia, że każde życzenia pozostaną uwiecznione.
Opis:
  • Księga Gości z kolekcji Special Day to piękna dekoracja sali weselnej. Do wyboru jest kolor kartek księgi: białe lub czarne. Może znaleźć się na dodatkowym mniejszym stoliku przy wejściu na salę. Warto zwrócić uwagę na jej design. Otóż na okładce widnieje grafika beżowych kwiatów róży prezentujących się niczym akwarela. Poniżej jasną szarą czcionką nadrukujemy zdanie: Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr. Bez wątpienia to zdanie oddaje głębię uczucia, niebędącego chwilowym zauroczeniem, które szybko przemija, a miłością przypieczętowaną wzajemnymi przyrzeczeniami.
  • W dalszej części znajdzie się personalizacja, czyli Wasze imiona przedzielone słowem love. Poniżej małą kursywą naddrukujemy datę Waszego ślubu. Na samym końcu, zapisany zamaszystym, dekoracyjnym pismem będzie widnieć napis: księga gości. Nadruk wygląda niemal jak znak wodny, ale jest widoczny i doskonale komponuje się z pastelową grafiką. W księdze jest wystarczająco stron, by każdy chętny mógł zamieścić swój wpis.
Zastosowanie:
  • Księga Gości z kolekcji Special Day będzie miejscem na wpisy wszystkich zaproszonych gości. Będą mogli zapisać kilka słów od siebie. Mogą to być życzenia, wiersz, a w przypadku dzieci nawet rysunek. Im więcej ciekawych pomysłów, tym księga gości jest bardziej różnorodna. Poza życzeniami w księdze mogą znaleźć się zdjęcia, np. te wykonane wspólnie w fotobudce. To nietuzinkowa forma wykonania zdjęć razem z gośćmi, czy to świadkami, rodzicami, czy chrzestnymi.
  • Wystawiając księgę gości, można również zrobić konkurs na najpiękniejszy, najbardziej wzruszający i najzabawniejszy wpis. Może on zostać nagrodzony drobnym upominkiem jeszcze na weselu. Ustawienie księgi gości w kameralnym miejscu zachęci gości do zostawiania w niej swojego „śladu”. Przed wejściem na salę będą mogli skupić się i zebrać myśli. Oczywiście wpis mogą zostawić w każdym momencie wesela. Księga Gości może być również położona na stoliku Państwa Młodych. Zostawienie wpisu może być okazją do krótkiej rozmowy.  
Wymiary:
  • format A4,
  • księga liczy 100 stron.

Zobacz także