Zawieszki personalizowane z kolekcji Special Day. Posiadają personalizowany charakter.
search
 • Zawieszki personalizowane z kolekcji Special Day. Posiadają personalizowany charakter.
 • Dekoracje i dodatki z kolekcji Special Day. Efektowna aranżacja stołu.

ZAWIESZKI na wódkę personalizowane Special Day 10szt

18,98 zł
Brutto

Zawieszka z kolekcji Special Day jest piękną dekoracją szyjki każdego alkoholu weselnego. Tradycją jest, że Państwo Młodzi starają się, by na weselu alkoholu nie zabrakło, bo jest to jeden z symboli pomyślności już od czasów Kany Galilejskiej.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawieszka z kolekcji Special Day jest piękną dekoracją szyjki każdego alkoholu weselnego. Tradycją jest, że Państwo Młodzi starają się, by na weselu alkoholu nie zabrakło, bo jest to jeden z symboli pomyślności już od czasów Kany Galilejskiej.

Opis:
 • Zawieszka z kolekcji Special Day jest elegancko wykonana. Na dekoracyjnym papierze nadrukowane zostały beżowe kwiaty prezentujące się niczym akwarela. Ponadto nie może na niej zabraknąć Waszych imion, które przedzielone są niestandardowo słowem love. W tym miejscu zwykle znajduje się spójnik, a zamiana go na słowo miłość w języku angielskim jest ciekawą odmianą.
 • Poniżej jest miejsce na kolejną personalizację. Białą czcionką zostanie zapisana data Waszego ślubu i wesela. Na końcu nie zabraknie zachęty do skosztowania trunku. Widnieć będzie nadrukowany napis: za zdrowie wasze i nasze, stworzony z dekoracyjnej czcionki. Białe napisy dobrze odznaczają się na szarym tle, a jednocześnie pasują do charakteru uroczystości. Na środku blisko górnej krawędzi znajduje się otwór, przez który przewleczecie tasiemkę. Dzięki temu zawieszka zostanie solidnie zawiązana i nie zsunie się z szyjki butelki.
Zastosowanie:
 • Zawieszka z kolekcji Special Day sprawdzi się na każdy alkohol weselny, zarówno wódkę, wino, szampana, a nawet weselne piwo. Można ją umieścić także na bardziej ekskluzywnych trunkach, które zwykle przygotowane są na osobnym barku. Goście mogą do niego podchodzić i robić sobie drinki. Oczywiście może być on również obsługiwany przez barmana. Niemniej jednak wyróżnienie miejsca poprzez zastosowanie personalizowanych zawieszek będzie dobrym pomysłem. Bez wątpienia taka zawieszka sprawdzi się na alkohol przeznaczony jako nagroda za udział w weselnych zabawach. Można ją umieścić także na mini alkoholu, który zostanie podarowany części gości jako podziękowanie. Zawieszka z kolekcji Special Day świetnie będzie się prezentować na tle ukwieconego stołu, na którym znajdują się bukiety róż. Stworzy udaną aranżację z szarymi serwetkami weselnymi. Całość wystroju będzie się prezentować spójnie i elegancko. Alkohol z zawieszką pięknie będzie wyglądać jako tło do zdjęć z biesiadowania przy stole.      
Wymiary:
 • 6,5 cm x 10 cm.
Ważne:
 • zawieszki są produktem personalizowanym, dlatego wysyłka będzie zrealizowana po opłaceniu zamówienia,
 • cena dotyczy 10 sztuk zawieszek oraz 10 wstążek,
 • minimalna możliwa liczba zawieszek do zamówienia to dwa opakowania, czyli 20 sztuk,
 • wstążki na zawieszkach należy umieścić samodzielnie.

Zobacz także