Personalizowane zawieszki w białym odcieniu z piękną grafiką kwiatową. Idealny dodatek na wódkę weselną.
search
 • Personalizowane zawieszki w białym odcieniu z piękną grafiką kwiatową. Idealny dodatek na wódkę weselną.

ZAWIESZKI na wódkę personalizowane LiMarte 10szt

18,98 zł
Brutto
Zawieszki na alkohol stanowią nieodzowny element każdego wesela. Dbałość o tak drobne szczegóły pozwala na budowanie niepowtarzalnego, niezapomnianego klimatu. Dzięki temu wspomnienie uroczystości i przyjęcia pozostanie w pamięci gości na długie lata!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawieszki na alkohol stanowią nieodzowny element każdego wesela. Dbałość o tak drobne szczegóły pozwala na budowanie niepowtarzalnego, niezapomnianego klimatu. Dzięki temu wspomnienie uroczystości i przyjęcia pozostanie w pamięci gości na długie lata! A gdy ślub dobiegnie już końca, jego uczestnicy będą niecierpliwie wyczekiwać wspólnego oglądania pamiątkowych zdjęć.

Opis:

 • Oferowane przez nas personalizowane zawieszki na alkohol z kolekcji Limarte, dzięki znajdującym się na nim życzeniom zdrowia, dodają otuchy i budzi sympatię. Ten pozornie drobny gest pozwala poczuć się gościom ważną i niezastąpioną częścią uroczystości, którą otaczasz największą troską. Ich personalizowany charakter pozwala na umieszczenie waszych imion oraz daty ślubu na zawieszce. Nadaje im to unikalnego i osobistego charakteru, świadcząc o twoim oddaniu i zaangażowaniu w przygotowanie wesela.
 • W centralnym punkcie zawieszki na alkohol znajdują się eleganckie, minimalistyczne i pełne szyku pierwsze litery imion pary młodej. Otoczone są one kwiatami oraz listkami o subtelnej, nienachalnej kolorystyce. Niezaprzeczalne walory estetyczne zawieszek na alkohol czynią je istotnym elementem dekoracyjnym, dodającym klasy całemu wydarzeniu. 

 Zastosowanie:

 • Wytwornie udekorowane butelki z alkoholem dobrze komponuje się z pozostałymi elementami zastawy. Przyozdobione w ten sposób doskonale prezentują się zarówno na stole pośród potraw, jak i na barze. Wznoszenie toastów to niezwykle ważny element każdego przyjęcia. Spraw, aby goście pijący za wasze zdrowie, również czuli się wyjątkowo! 
 • Zawieszka na alkohol stanowi element kolekcji Limarte. Jej poszczególne elementy dobrano tak, aby tworzyły jedyną w swoim rodzaju kompozycję. Doskonale przemyślane, idealnie do siebie dopasowane zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. Kolekcja Limarte zastosowana w komplecie nada twojej uroczystości cech i charakteru, które kojarzone są z przyjęciami wyłącznie największych osobistości. 
 • Asortyment naszego sklepu online ŚlubeZakupy.pl został wybrany w procesie rygorystycznej selekcji. Nasi projektanci całymi dniami śledzą najnowsze ślubne trendy, aby w rezultacie stworzyć produkty doskonale i ponadczasowe. Nie zwlekaj — wybierz oferowaną przez nas zawieszkę na ślub i dołącz do setek naszych szczęśliwych i zadowolonych klientów!

Wymiary:

 • 6 cm x 10,5 cm.

Ważne:

 • produkt personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia,
 • minimalna możliwa do zamówienia liczba zawieszek to 2 zestawy czyli 20 sztuk,
 • zawieszki należy przewiązać samodzielnie sznurkiem.

Zobacz także