Czekoladka ślubna dla gości z personalizacją. W białym odcieniu z kwiatową grafiką.
search
  • Czekoladka ślubna dla gości z personalizacją. W białym odcieniu z kwiatową grafiką.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane LiMarte 10szt

24,90 zł
Brutto
Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dla pary młodej. Ważny na nim jest komfort zarówno zakochanej pary, jak i gości uroczystości, którzy są bliskimi osobami dla darzącej się gorącym i namiętnym uczuciem pary ślubnej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu dla pary młodej. Ważny na nim jest komfort zarówno zakochanej pary, jak i gości uroczystości, którzy są bliskimi osobami dla darzącej się gorącym i namiętnym uczuciem pary ślubnej.

Nasze czekoladki z kolekcji LiMarte to słodki upominek dla gości, dzięki któremu z pewnością poczują się ważni i wyjątkowi. O cieple uczuć i trosce często świadczą pozornie niewielkie gęsty jak wręczenie drobnego podarunku. Ofiarując gościom prezent w postaci czekoladek, dajesz im znać o swoim oddaniu i sile łączącej was więzi.  Nasz upominek ślubny w postaci czekoladek jest podarunkiem personalizowanym. Na przodzie znajdują się pierwsze litery imion pary młodej, natomiast na tylnej części data wyjątkowego dnia ślubu wraz z podziękowaniami. Napisy wykonano elegancką i zmysłową  czcionką, korzystającą z najlepszych i sprawdzonych zasad dobrej typografii. Opakowanie zdobiony jest barwnymi, pełnymi czaru i uroku ilustracjami kwiatków oraz listków. W rezultacie artystyczny kunszt, z którym zostały wykonane, czyni z nich prawdziwą ucztę dla wzroku. Czekoladka zawinięta jest w złote sreberko, którego kolor doskonale komponuje się z pozostałą częścią opakowania. Tworzy to poczucie wypełniającej harmonii.

Pięknie zapakowane czekoladki są wykonane z kakao najwyższej jakości, a ich smak będzie stanowić rozkosz dla podniebienia gości. Gwarantuje to, że ten pyszny prezent na długo zostanie w pamięci gości! Upominek ślubny w postaci czekoladki jest elementem kolekcji LiMarte. Stanowi ona doskonale przemyślany zestaw, którego obecność na ślubie bez wątpienia wywoła entuzjazm pośród nawet najbardziej wymagających gości. Za staranne dobranie jego poszczególnych elementów odpowiadali prawdziwi znawcy branży ślubnej, nieustannie śledzący szybko zmieniające się trendy. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie online ŚlubneZakupy.pl przechodzą proces starannej selekcji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierając naszą ofertę, decydujesz się na sprawdzony i najwyższej jakości asortyment. Po co czekać dłużej? Kup oferowany przez nas upominek dla gości w postaci czekoladek i spraw przyjemność swoim najbliższym!

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także